Dubieniecki kłóci się ze Szczypińską

Czy Jarosław Kaczyński zareaguje?

Właśnie dowiedzieliśmy się, że między Marcinem Dubienieckim a posłanką PiS Jolantą Szczypińską jest konflikt. Okazuje się, że maż Marty jest wściekły na ulubienicę Jarosława Kaczyńskiego za komentarze o jego zaangażowaniu się w politykę. Przesłał nawet posłance list pełen różnego rodzaju ataków. Treść podaje Se.pl. Wynotowaliśmy dla was najciekawsze  fragmenty.

Informacje te dotyczą rzekomych wypowiedzi Pani osoby, które w moim odczuciu naruszają moje dobre imię a ponadto nie znajdują żadnego uzasadnienia w rzeczywistości. W związku z tym proszę aby zaprzestała Pani tych wypowiedzi ponieważ wystawiają one Panią na ośmieszenie w swoim własnym środowisku.
W związku z tym czas chyba podjąć decyzję dobrą i właściwą dla dobra partii i podać się do dymisji.
Polityka nie składa się tylko z tego, że "zna Pani Prezesa Jarosława Kaczyńskiego" i powołuje się na niego. Z tych Pani wypowiedzi można odnieść wrażenie, że na tym Pani buduje swój kapitał od dłuższego czasu, tworząc intrygi między działaczami w oparciu o to co powie Prezes jak Pani o tym mu powie.
Myślę, że samej Pani będzie ciężko wskazać osiągnięcia jako przewodniczącej w ostatnich latach poza jednym - że udało się Pani zostać przewodniczącą.
Konkludując proponuję powrócić do starych tradycji i włożyć różę w zęby i przespacerować się po Słupsku z jakimś księdzem dla podtrzymania dobrego humoru mieszkańców.

Szczypińska odpisała Dubienieckiemu. W rozmowie z tabloidem opowiedziała o szczegółach korespondencji.

Odpisałam mu, że wykazał się brakiem kultury, a on w kolejnym liście zagroził mi, że zacznie publiczną debatę na mój temat.

Czekamy na reakcję Jarosława, który próbuje utrzymać członków partii w ryzach i przywrócić sobie posłuch.

 Więcej
http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/szczypinska-podaj-sie-do-dymisji-i-spaceruj-z-roza_154527.html

Janus

 

Zobacz także:

Kaczyńska chce małżeństwa bez polityki

Skazany do Dubienieckiego: Oddaj moje pieniądze!

Więcej o:
Komentarze (25)
Dubieniecki kłóci się ze Szczypińską
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • tamimami

  Oceniono 24 razy 18

  Przeciez PiS to taka dobra i kochajaca partia.Oni tak z milosci do siebie pisza.to ich wewnetrzna nieujawniona perwersja,taka gra wstepna do wyborow...a my tu im wspolczujemy...chyba ich nie zrozumielismy...hehe

 • seiyda

  Oceniono 26 razy 18

  tak "pani" poda sie do dymysji a ja wskocze na "pani" miejsce najlepiej.. cyt."Polityka nie składa się tylko z tego, że "zna Pani Prezesa Jarosława Kaczyńskiego" -- a Twoja panie Dubieniecki polityka to z czego niby sie składa???

 • cosma

  Oceniono 24 razy 18

  BANDA DEBILI I ZŁODZIEJI , W DOOPIE INNYCH MAJĄ ,ALE DO CZASU !!!

 • maxmex

  Oceniono 23 razy 17

  Ta Szczypińska to zero,typowy przytakiwacz.A on to chyba zwariował że atakuje nałożnicę prezesa,"celebrity death match "może tak to rozwiązać hahahaha .Pis się rozpada ,wreszcie się uwolnimy od kartofla

 • sansa

  Oceniono 14 razy 14

  @hienawtrampkach: nie sposób ci nie przyznać racji. Jaro jak nikt potrafi mieszać, szczując jednych przeciwko drugim, a następnie na czworaka wypełzać z pomiędzy nich, niby niewinny. W sumie po co ma własnoręcznie pozbywać się miernej, choć wiernej Joli, wpatrzonej w niego, jak w święty obraz? Przecież może zrobić to rękami Dupienieckiego, jednocześnie skazując go na samounicestwienie polityczne, co właśnie obserwujemy. I znów Jaro będzie mógł odgrywać "czyste dobro"

 • 3neweastwick

  Oceniono 14 razy 10

  przecierz to idiotka jest !!!!!

 • dzierlatka55

  Oceniono 12 razy 10

  jedno warte drugiego !!! Ona jakaś "przykrywka" Yara , On - drugi mąż bratanicy...a miało być po Bożemu :-))

 • maxmex

  Oceniono 18 razy 10

  A może ten atak to sprawka prezesa ma już dosyć Joli i jej skamlenia o kartoflany sex.Pachnie mi tu Jarkiem i jego zakulisowymi działaniami,niedługo sami się tam wybiją

 • 1ania112

  Oceniono 16 razy 10

  ten też się już wszędzie pcha! wcześniej to nikt o nim nie słyszał!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX