Kombii o Chylińskiej: Pies szczeka...

Ostro.

Czasy kultowej grupy O.N.A dawno za nami i nic nie zapowiada, że zespół wróci. Między Agnieszką Chylińską i chłopakami dochodziło do spięć i w efekcie się rozstali. Mimo że od tamtego czasu minęło 7 lat nadal można usłyszeć przykre słowa.

 

Grzegorz Skawiński wraz z chłopakami z Kombii gościli dziś w "Pytanie Na Śniadanie" i wspominali stare czasy. Na pytanie o Agnieszkę Chylińską powiedzieli:

My robiliśmy swoje, odnosiliśmy sukcesy. Ona miała z tym problem... To jest jej problem. Pies szczeka a karawana jedzie dalej.

Oj, Agnieszka nie będzie zadowolona z tych słów. Według nas panowie pojechali po całości. Jak zareaguje Lady Aga?

 

Mrock

 

Zobacz także:

Chylińska i Skawiński - wojna trwa

Magiczny odcinek "Mam talent"! Wideo

Wojewódzki śpiewa piosenkę Dody

Więcej o:
Komentarze (80)
Kombii o Chylińskiej: Pies szczeka...
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • sensacja

  Oceniono 49 razy 33

  W dobrym zespole ludzie pomagają sobie nawzajem. Widocznie panowie z O.N.A nigdy o tym nie słyszeli. Teraz to oni szczekają z zazdrości.

 • ffortaleza

  Oceniono 29 razy 21

  I PO CO GADAJA TAKIE RZECZY ? BRUDOW NIE POWINNO PRAC SIE PUBLICZNIE

 • zbyszek_pl

  Oceniono 17 razy 15

  W tej chwili zarówno Agnieszka jak i Kombii rywalizują o taką sama publiczność i są puszczani w tych samych stacjach radiowych.Właściwie mogliby ruszyć razem w trasę(facebook.com/MySpacePolska )

 • andrelempicki

  Oceniono 28 razy 14

  Mieszkam od wielu lat za granica i z piosenkarek polskich jest Agnieszka Chylinska i dlugo, dlugo, dlugo za nia reszta polskich piosenkarek, ktore brzmia tak samo. Trudno je rozroznic. Jak Chylinska da glos to od razu wiadomo o kogo chodzi. Nazywam ja polska "Janis Joplin". Jest genialna glosowo. Kombi? To jest grupa starszych emertytow, ktorzy probuja mieszac z blotem Chylinska. Z czym do gosci? Jestescie niczym w porownaniu z Chylinska. Gdyby Chylinska urodzila sie w Ameryce, to bylaby wielka miedzynarodowa gwiazda. Przez to ze jest Polka, to zostala lokalna gwiazda.

 • saandra

  Oceniono 16 razy 14

  i Aga i kombi zdradzili rock.zeszli na psy!a dosłownie na disco polo.WSTYD!!!!!

 • beer

  Oceniono 18 razy 12

  Kto tu jest psem,a kto karawaną?

 • boniem

  Oceniono 16 razy 12

  Niedoświadczona wokalistka + stary zespól, który próbuje odbić się od dna -taki układ sprawdza się na krótka chwile - dopóki strony nie osiągną celu. Potem się sypie. O.N.A. to nie jedyny przykład.

 • sokor

  Oceniono 14 razy 12

  Oboje spalili po całości lekko mówiąc. Tworzyli genialny zespół. Skawiński grał genialnie W O.N.A. to tam pokazał że jest jednym z najlepszych gitarzystów. Kiedyś w ONA powiedział - "jak reaktywuje kombii to tylko dla kasy" Chylińska szmaci swój głos w popowym pitu-pitu. Grali świetnie, byli mistrzami hard rocka a teraz oboje są odbierani za tandeciaży. Szkoda bo jestem wielkim fanem O.N.A. ŻAL!

 • fajnaja13

  Oceniono 25 razy 11

  A ja uważam, że Chylińska choć odeszła od rock'a to dziewczyna się rozwija, szuka nowych gatunków, odnajduje się w innej muzyce. A Kombii tak sobie klepie w kółko te wszystkie piosenki na jedną modłę. W kółko tylko to samo.
  ONA zarabiali krocie, byli znani, Chylińska solo odniosła sukces, a Kombii jak nie miało pomysłu na siebie tak nie ma nadal i po prostu Jej zazdroszczą. Takie jest moje zdanie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX