"Taniec z gwiazdami": odpadł Korzeniowski z Głogowską

Jive w ich wykonaniu nie spodobał się widzom.

Przeżywający drugą młodość sportowiec Robert Korzeniowski będzie mógł się zająć partnerką w ciąży. W niedzielnym odcinku "Tańca z gwiazdami" dostał najmniej głosów widzów i odpadł z show.

 

W odcinku zatańczyli jive'a. Ich występ bardzo surowa oceniła Pavlović dała im 3 punkty, pozostali jurorzy byli bardziej wyrozumiali: Wodecki 7, Tyszkiewicz 9, Galiński 4.

 

Z odpadnięcia najbardziej niepocieszona była partnerka Roberta Ania Głogowska. Tancerka była przyzwyczajona do lepszych wyników, jest jedną z najbardziej utytułowanych polskich zawodniczek.

 

Relacja z "Tańca z gwiazdami"

 

Janus

 

Zobacz także:

Małysz po zakończeniu kariery chce tańczyć

Maserak nienawidzi Klimenta!

Korzeniowski będzie miał syna

Więcej o:
Komentarze (15)
"Taniec z gwiazdami": odpadł Korzeniowski z Głogowską
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • podpisany

  Oceniono 18 razy 14


  Wyraz twarzy po przegranej Korzeniowskiego - bezcenny!:) Tak naprawdę to bardzo niesympatyczny, arogancki facet. W mediach promuje się na ciepłego człowieka a to zwykły pozer. Ogólnie bardzo nie lubiany, nie tylko w środowisku sportowców. Panie Korzeniowski, czas zająć się jakąś konkretną pracą, zarobić na wyprawkę, wychowanie przyszłego dzidziusia, utrzymanie kochanki. Niestety, w TzG już pan nie zarobisz. ;)

 • fanfaronada

  Oceniono 14 razy 10

  Nie zastanawia Was to, że Marcin Kwaśny i Nina Tyrka byli drudzy w głosowaniu widzów?

 • mojmira

  Oceniono 16 razy 10

  Korzeniowski, stary alfons. Dobrze, że odpadł, bo nie dzierżę tej kręcidupy.

 • andrea

  Oceniono 8 razy 8

  Anka nie ma żadnych sukcesów w TzG mimo że występuje TYLE CZASU, coś widzowie jej nie lubią. No a po ostatnich wyczynach pana Korzeniowskiego w życiu osobistym - na pewno sympatii - przynajmniej kobiet - nie zaskarbił sobie, toteż mało kto na niego głosował. Jak mawiała bohaterka Grocholi - DOBRZE MU TAK !!!! ha,ha,ha

 • ffortaleza

  Oceniono 15 razy 7

  SRANIE W BANIE, ANKA Z GODNOSCIA POZEGNALA SIE Z PROGRAMEM, W PRZECIWIENSTWIE NP DO MASERAKA, GDZIE PO JEGO MINIE OD RAZU WIDAC ZE MA NIEZLEGO W.K.U.R.W.A

 • moravia

  Oceniono 12 razy 6

  A może Ania Głogowska znudziła się widzom? Może mają dosyć tego, że jest w każdej edycji? A może widzowie nie zaakceptowali faktu, że Korzeniowski znudził się rodziną i byłą już żoną? Tu raczej na pewno nie o taniec chodziło.

 • albi90

  Oceniono 9 razy 5

  ....i znowu Gąsowski ma spokój i może spokojnie prowadzić program, ponieważ Jego partnerka nie tańczy z "obcym" facetem ze sceny polskiego show/sport biznesu :-D No ale zaraz!! Pieniążków będzie mniej, bo Ania już nie tańczy w tej edycji i nie zarabia wielkich pieniędzy w tym programie dodatkowo do wspólnego gara, który dzieli wraz z "Gąsem"....

 • funky_bitch

  Oceniono 4 razy 4

  ona wcale nie jest przyzwyczajona do lepszych wyników, ponieważ zazwyczaj miewała mało popularnych partnerów:) a co do występów zawodowych , to inna bajka:)

 • zoltyswinka

  Oceniono 4 razy 4

  @fanfaronada też mi się to rzuciło w oczy, coś musi być nie tak z tym głosowaniem. A swoją drogą cieszę się, że odpadł Korzeniowski, bo go nie lubię.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX