Magiczny odcinek "Mam talent"! Wideo

Iluzjonista czarował jury swoimi sztuczkami, a piekielnie zdolni wokaliści czarowali swoimi głosami.

Trzeci odcinek "Mam talent" za nami. Kuba Wojewódzki tradycyjnie sypał żartami jak z rękawa, a Małgorzata Foremniak wyjątkowo nie rzucała się w ramiona każdego przystojnego uczestnika. Kto zrobił na nas największe wrażenie?

 

Piotr Szwarc

Piotr jest 18-letnim samoukiem, który zachwycił jurorów swoim tańcem. Uczestnik spytany przez Wojewódzkiego, czy jeszcze chodzi do szkoły, odpowiedział: "Tak, pracuję w McDonaldzie". Po emisji odcinka z jego udziałem z pewnością zostanie kierownikiem.


 

Piotr Lisiecki

Młody wokalista przyszedł na casting z koleżanką, z którą zaprezentował przed jurorami duet gitarowo-wokalny. Show duetu "Shyja" nie przypadło do gustu jury z powodu słabego wokalu żeńskiej części zespołu. Jurorzy pożegnali jedną część zespołu i dali szansę Piotrowi. The Beatles, Animalsi, Jose Gonzalez - to wszystko zagrał i zaśpiewał Lisiecki. Magiczny głos, magiczne spojrzenie. Finał murowany.

 

 

Tomek Kabis

Jak on to zrobił? To pytanie zadawali sobie jurorzy po występie Tomka Kabisa. Początkujący iluzjonista w trakcie swojego występu zwiększył ilość butelek na stole z 1 na 8. "Polski przemysł spirytusowy już wynajmuje snajpera, aby cię ściągnąć!" - stwierdził Kuba.

 

 

Kasia Sochacka

Na koniec perła. Kasia Sochacka przyjechała na casting z małej miejscowości. Dziewczyna postanowiła zmienić swoje życie i pokazać szerokiej publiczności swój talent. Kuba po jej występie stwierdził, że znaleźli prawdziwą perłę. Kasia nie szpanuje wysoką skalą głosu. Ona po prostu śpiewa i czaruje głosem...

 

 

Do programu dostał się również człowiek o dwóch twarzach czyli kabaret Tenor czy grupa Korolev Family. Akrobaci już po raz drugi wzięli udział w programie. Ich występ zaczął się od wypadku. Jurorzy dali im jednak drugą szansę, a później zaprosili do kolejnego etapu. Jak oceniacie 3. odcinek "Mam talent"?

 

Sancita


Zobacz także:

Wojewódzki śpiewa piosenkę Dody

Emocjonujący odcinek "Mam talent". WIDEO

Wojewódzki: Prokop i Wellman schodzą na psy?

Więcej o:
Komentarze (59)
Magiczny odcinek "Mam talent"! Wideo
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • lukis

  Oceniono 50 razy 42

  Zapomnieliście jeszcze o chłopaku, który grał na fortepianie i śpiewał. Moim zdaniem On oraz chłopak z gitara byli najlepsi w tym odcinku.

 • fanfaronada

  Oceniono 39 razy 35

  Piotr Lisiecki i chłopiec przy fortepianie byli najlepsi.

 • maargo

  Oceniono 37 razy 25

  NIE WIEM CZY TYLKO JA MAM TAKIE WRAŻENIE, ŻE WIĘKSZOŚĆ Z TYCH DZIEWCZYN TYPU TA SOCHACKA JEST W TYM PROGRAMIE OD GROMA. NA CASTINGU GRAJĄ NA EMOCJACH JURY ŚPIEWAJĄC PIOSENKI TAKIE, NO... GDZIE JEST DUŻO "WYCIA" I PRZEZ TO WSZYSCY SIĘ WZRUSZAJĄ I PRZECHODZI. NIESTETY NIE WSZYSTKIE SPRAWDZAJĄ SIĘ W INNYM REPERTUARZE. TO SAMO SIĘ TYCZY TYCH ''STARYCH MALEŃKICH'', KTÓRE SĄ PCHANE DO PROGRAMU PRZEZ NIESPEŁNIONE MARZENIA MAM.
  WEDŁUG MNIE NAJLEPSI ŚPIEWAJĄCY TO DAMIAN, KTÓRY WYKONYWAŁ PIOSENKĘ ELTONA JOHNA I PIOTR, GRAJĄCY NA GITARZE.

 • m4rc1n31

  Oceniono 25 razy 23

  Koleś z gitarką był świetny.

 • szaron_stoln

  Oceniono 26 razy 18

  Mnie też ta Sochacka nie powaliła, za to rozwalił mnie ten gościu z myszami pod kamizelką:) Zajebisty był:)

 • psiakrew123

  Oceniono 24 razy 16

  Zdecydowanie Piotr Lisiecki! Pierwszy raz chciałbym, aby wokalista wygrał, żeby w końcu jakiś facet nagrał w Polsce porządną płytę. Facet, który jest normalnym kolesiem a nie alkoholikiem, ćpunem lub odznacza się kolorowymi włosami albo tym, że zakłada co chwilę nowy zespół.

 • jadziaaa1997

  Oceniono 22 razy 16

  dobry odcinek , jeden z lepszych :)

 • lukis

  Oceniono 18 razy 16

  To był moim zdaniem najlepszy odcinek 3 edycji. Zobaczymy co będzie dalej.

 • blazi90

  Oceniono 26 razy 14

  Nie rozumiem, dlaczego nie wspomnieliście o Damianie Skoczyku, który przyćmił swoim występem tego całego Piotra Lisieckiego.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX