Kwaśniewska odrzuciła propozycję TVN

Żeby znów nie mówili, że "ma plecy".

Ola Kwaśniewska z hukiem wyleciała w 2007 roku z TVN. Prezydentówna zapłaciła wysoką cenę za to, że wykorzystała czas antenowy do celów prywatnych. Od tamtych wydarzeń minęły 3 lata i TVN uznała, że widzowie zapomnieli już jej "wpadkę" i postanowili znów ją zatrudnić. Usłyszeli odmowę.

Obie bardzo się cieszyłyśmy, ale kiedy Oleńka to przemyślała, postanowiła nie przyjmować propozycji. Nie chciała, by mówiono w środowisku, że to ja załatwiłam jej tę pracę, choć propozycja wyszła od producentów - zdradziła Jolanta Kwaśniewska w "Na żywo".

Pewnie ma rację. Polacy uwielbiają wytykać innym to, że załatwili sobie pracę po znajomości. Ola Kwaśniewska tylko gościnnie pojawi się w programie "Lekcja stylu". Cieszycie się?

 

Ola Kwaśniewska

 

Sancita


Zobacz także:

Badach w "Gali": Nie chcę zarzutów, że lansuję się na Oli

Kwaśniewska w BARDZO KRÓTKICH szortach

Więcej o:
Komentarze (23)
Kwaśniewska odrzuciła propozycję TVN
Zaloguj się
 • ffortaleza

  Oceniono 12 razy 12

  LUBIE JA, JEST MILA I WESOLA, ALE WKURZA MNIE TO, ZE MAJAC TYLKO ZNANE NAZWISKO OD RAZU STALA SIE CELEBRYTKA I MA WIELE DRZWI OTWARTYCH NA OSCIEZ, A PRZECIEZ NICZYM TAKIM NIE ZASLYNELA, NIE ZASLUZYLA SOBIE NA TO, PO PROSTU JEST CORKA BYLEJ PARY PREZYDENCIEJ I TYLE

 • sandrinne

  Oceniono 10 razy 8

  nie przesadzajmy, ogladałam wiele wywiadow z nia i jak na mloda osobe ma naprawde poukladane w glowie i jest bardzo inteligentna dziewczyna. Jest absolwentka Psychologii na UW takze nie ma opcji musi byc nieprzecietnie zdolna! zazdrosc przemawia przez was, moi drodzy, Z A Z D R O Ś Ć !

 • sandrinne

  Oceniono 15 razy 7

  maxmex wiesz ilu chetnych jest na jedno miejsce na wydziale psychologii UW? tam dostaja sie tylko najlepsi i tego nawet ojciec-prezydent nie mogl jej zalatwic. Ja lubie Kwasniewskiego, swietnie prowadzil polityke miedzynarodowa, wspieral wejscie do UE, NATO i wspolpracowal przy tworzeniu konstytucji. Nie wnikam w konwenanse, poki zadnego przkretu mu nie udowodniono mam do niego szacunek. Problemy z alkoholem moga sie przytrafic kazdemu.

 • cosma

  Oceniono 9 razy 7

  lepsza jest od Pieńkowskiej i nie tylko !!!

 • dorisekxd

  Oceniono 8 razy 6

  dobrze zrobiła Ola !

 • artyyysta

  Oceniono 7 razy 5

  w tym tvn'ie to i tak wszytsko po ukladach, co by nie zrobili, czego by nie zrobili to i tak wszytsko jest przemyslane, a gawiedz to kupuje.

 • alicja23

  Oceniono 6 razy 4

  Nie wiem skąd co ciśnienie!!! aby Kwaśniewska występowała w TV

 • hardgirl

  Oceniono 5 razy 1

  szkoda ..

 • johndeson

  Oceniono 13 razy 1

  I tak zaraz posypie się fala krytyki, w końcu to nasza narodowa cecha:-)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX