HOT

Treliński nie chce mieszkać z Herbuś

2010-09-17
A A A Drukuj
Edyta Herbuś, Mariusz Treliński kapif

Życie z artystą nie należy do najłatwiejszych. Trzeba przyzwyczaić się do jego pasji i huśtawki nastrojów. Artysta musi mieć swoją przestrzeń życiową. Mariusz Treliński to stereotypowy artysta. Reżyser nie pozwolił ukochanej Edycie Herbuś wprowadzić się do tego mieszkania. Dlaczego?

Romantyczne kolacje we dwoje - jak najbardziej, ale najchętniej na mieście, bo Mariusz nie da się usidlić. Kiedy poznał Edytę, owszem oszalał, ale nie na tyle, aby całkowicie oddać się tej miłości. On potrzebuje ciszy i spokoju do tworzenia. Jak to prawdziwy artysta, musi być skoncentrowany i to przede wszystkim na sobie. Dba o rozwój, ale bardziej osobisty niż związku - powiedział "Świat i ludzie" współpracownik Trelińskiego.

Edyta Herbuś, Mariusz Treliński

 

Edyta podziela zdanie ukochanego.

Ważne jest, żeby mieć swoją przestrzeń. Są takie momenty, kiedy potrzebuję pobyć sama. Najlepiej sprawdza się wtedy moje mieszkania - stwierdziła Edyta.

Edyta i Mariusz nie planują jeszcze zakładać rodziny, więc mogą sobie pozwolić na to, żeby mieszkać osobno. Pytanie, ile jeszcze to potrwa?


Sancita

 

Zobacz także:

Herbuś wciąż z Trelińskim!

Szczuka: Herbuś nie jest lachonkiem. To idiotyzm!

Zobacz więcej na temat:

Podziel się

  • Ocena:

    • słabe
    • nic specjalnego
    • dobre
    • bardzo dobre
    • znakomite

    0 głosów

Skomentuj:

Musisz się zalogować, by dodać komentarz. Jeśli nie posiadasz konta zarejestruj się.

Komentarze (20)

  • krystin9

    0

    Przecież Treliński ma rodzinę. A kryzys średniego wieku, leczony młodymi panienkami szybko mu przejdzie!

  • finley

    Oceniono 2 razy 2

    niech się przyzwyczaja do bycia materacem

  • kabitka17

    Oceniono 9 razy 5

    Jakby Edytka była mądra to by nie łapała się nie potrzebnie aktorstwa, nie wiązała się z kimś starszym o 20 lat czy ile tam i nie miałaby takiego parcia na szkło w telewizji ale ,że jest pazerna na kase to jest tak jak jest.Ludzie ją nie nawidzą i raczej tego się nie zmieni.

  • stefanek

    Oceniono 12 razy -10

    tam nie ma byc kropek- tam ma byc P I Z D O------dosadnie! Bo taka jestes zazdrosna o Edyte kretynko!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX