Maserak nienawidzi Klimenta!

Zazdrość?

W "Tańcu z gwiazdami" panuje niepisana zasada, że tancerz, który jest na topie "dostaje" najpopularniejszą gwiazdę show. Znana osoba to łatwy finał. Dotychczas tancerzem, który miał pierwszeństwo był Rafał Maserak. Tańczył m.in. z Olą Kwaśniewską czy Anną Muchą.

 

Dobra passa już się skończyła. W 12. edycji przyszło mu tańczyć z zapomnianą gwiazdą Agnieszką Jaskółką. Para pożegnała się z programem w zeszłą niedzielę. Rafał był wściekły. Najbardziej na Jana Klimenta, który dostał możliwość tańczenia z Edytą Górniak.

Robi mu złośliwe uwagi, w towarzystwie krytykuje, czepiając się jego akcentu, śmiał się z różnych niezręczności. To było niesmaczne - powiedział "Na żywo" pracownik produkcji show.

 

Jan zachował anielską cierpliwość i nie reagował na jego żałosne zaczepki. Podobno Rafał nie jest zbyt lubiany przez ekipę, która tworzy program. Zapewne wiele osób odetchnęło z ulgą, gdy odpadł w niedzielę. Najbardziej chyba Janek.

 

Sancita

 

Zobacz także:

"Taniec z gwiazdami": odpadła Agnieszka Jaskółka

Kliment: Rozpadło się moje małżeństwo

Więcej o:
Komentarze (43)
Maserak nienawidzi Klimenta!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • ffortaleza

  Oceniono 37 razy 35

  OD DAWNA WIADOMO, ZE MASERAK TO PROSTAK, WIESNIAK I BUC

 • alicja23

  Oceniono 35 razy 35

  Maserak to najgorszy typ "NARCYZA" !!!!!

 • filmowiec07

  Oceniono 27 razy 27

  I bardzo dobrze,że odpadł.Pycha bije od Niego na milę !!!

 • zoltyswinka

  Oceniono 25 razy 25

  I dobrze, że odpadł. Rafał Jankowi do pięt nie dorasta. Nie dość, że głupawy, to na dodatek próżny. Za to Janek to fantastyczny tancerz i facet.

 • mam2koty

  Oceniono 24 razy 24

  Maserak to psychopata. Już dawno należało go odsunąć od programu. Antypatyczny facet, który do celu jest skłonny dążyć po trupach. Nie cierpię go. A Janek to super facet i dżentelmen w każdym calu. Życzę mu zwycięstwa w tej edycji niezależnie od partnerki.

 • betti

  Oceniono 22 razy 22

  Rożnica między tymi panami jest prosta, jasna i oczywista: Janek to TALENT-przez duże T, KLASA-przez duże K a do tego inteligentny, miły, normalny , uroczy chłopak. Po prostu gentleman w każdym calu. A Maserak to pajac z wygórowanymi oczekiwaniami, żałosny i nijaki. Zwyczajny i tuzinkowy a do tego przewidywalny i nudny. Przerost formy nad treścią.

 • ewelinaa

  Oceniono 22 razy 22

  Maserak ma chore ambicje, marzył mu się finał i dlatego chciał tańczyć z Edytą . Ona natomiast chce si dobrze bawić, dlatego wybrała Janką i ja im serdecznie kibicuję :)

 • nie.wiem

  Oceniono 22 razy 22

  Maserak to prostak to wszyscy wiemy...nie znosze tego kolesia.

 • mint89

  Oceniono 23 razy 21

  Maserak nie umywa się do Janka.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX