Jan Suzin i Edyta Wojtczak wracają do telewizji!

Dwójka przygotowała mega niespodziankę z okazji 40-lecia.

Niemożliwe? A jednak. Jan Suzin i Edyta Wojtczak najbardziej znane i kojarzone przez pokolenia gwiazdy telewizji wracają na antenę. Jak podaje Fakt.pl:

Stanie się to przy okazji wielkich obchodów 40-lecia TVP 2.

Stacja zamierza świętować jubileusz hucznie w Teatrze Polskim w Warszawie. Na uroczystą galę zaproszono wszystkie dotychczasowe gwiazdy Dwójki. Najznamienitsze osobowości telewizyjne będą miały okazję jeszcze raz przypomnieć się widzom!


Pytanie jak gwiazdy czarno-białej telewizji odnajdą się w nowoczesnej i multimedialnej rzeczywistości. Mają ogromne doświadczenie i wiedzę która mogliby obdzielić całe rzesze telewizyjnych prezenterów. W końcu kiedyś wszystkie(!) programy były na żywo.

 

Dyskutuj na FORUM PLOTKA o zapomnianych gwiazdach telewizji?

 

Aik

 

Zobacz także:

Wiśniewski ma uratować program ze słabą oglądalnością

Liszowska wygryzła Szulim i Muchę

Więcej o:
Komentarze (41)
Jan Suzin i Edyta Wojtczak wracają do telewizji!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • swiatlo

  Oceniono 80 razy 78

  Gardzę tymi wszystkim wpisami które każdą wzmiankę o PRL komentują bredniami o służeniu komunizmowi i współpracą ze służbami. To nie była nasza wina że się urodziliśmy i wychowaliśmy w PRL. To był nasz świat i w nim usiłowaliśmy urządzić nasze życia. To w nim wychowaliśmy tą młodzież która teraz tak łatwo podskakuje i udaje odważniachów. Teraz kiedy ma się wszystko bo rodzice zapewnili, to bycie odważnym nic nie kosztuje.
  Miejcie trochę szacunku do świata rodziców. Nie był on wesoły, ale mimo to staraliśmy się w nim żyć godnie.
  A Suzin i Wojtczak to twarze telewizji z tamtych lat. A tamta telewizja to nie tylko zjazdy partii i komunistyczny jad, ale także wspaniałe programy jakich nie ma obecnie i nie będzie - Teatr Telewizji, Kobra, Tele Echo, Pegaz, Kabaret Starszych Panów, Kabaret Olgi Lipińskiej, Opole oraz wiele, wiele innych. Cała masa programów na niezwykle wysokim poziomie. Kiedy to poziom liczył się bardziej niż komercja.
  A Jana Suzina i panię Edytkę wspominam z ogromnym sentymentem.

 • joell

  Oceniono 43 razy 43

  Obawiam się, że nie odnajdą się we wszechobecnym w dzisiejszej telewizji chłamie. Ich wielką klasę i kulturę osobistą przygniecie ogrom chamstwa i braku profesjonalizmu dzisiejszej telewizji niestety. Niestety, bo tęsknie za telewizją z klasą.

 • andrea

  Oceniono 38 razy 38

  ci Państwo na zdjęciu - to klasa, STYL, uroda, dykcja, postawa, gracja, maniery i umiejętność prezentacji przykuwającej uwagę widza ! K l a s a. To co Oni robili wtedy, to jest kunszt prezenterski, jak popatrzeć teraz na te rozliczne jury, prezenterów typu Kammel, to nóż się w kieszeni otwiera.

 • omajgad

  Oceniono 34 razy 34

  Bardzo cenię Pana Jana i cieszę się, że będę mogła go znów zobaczyć :-) Szkoda, że dzisiejsi prezenterzy do pięt im nie dorastają.

 • andrea

  Oceniono 25 razy 25

  Od "pereł z lamusa" to się wielu może uczyć, za ich czasów nigdy nie było takiego chamstwa, bełkotu, byle jakości w telewizji i gwiazdek, które wtedy by w y g w i z d a n o z powodu braku o b y c i a, chamskich tekstów i oczywiście, talentu !

 • moris

  Oceniono 24 razy 24

  Szkoda,że już nie ma takich prezenterów. Teraz, to aż się nie chce telewizji oglądać.

 • dotyk

  Oceniono 31 razy 23

  Aż łza się w oku kręci na taką wiadomość. Nikt, jak dotąd, IM nie dorównał, z wyjątkiem Grażyny Torbickiej, ale Ona ma to w genach;)

 • andrea

  Oceniono 22 razy 22

  Ale numer !!! No to świetnie !!! Jaka to była fajna dziennikarska para, z przyjemnością wiele osób zobaczy Ich ponownie na ekranie, super !!! Jaki piękny głos ma pan Suzin a jak miła jest pani Edyta - oboje - klasa w zawodzie, Kammel and company mogą im buty czyścić !

 • andrea

  Oceniono 28 razy 20

  największą jednak gwiazdą i bezdyskusyjnym talentem był pan Lucjan Kydryński. Festiwale oglądało się dla Niego !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX