Schejbal: W Warszawie trudno utrzymać miłość

Promocja serialu czy intymne wyznanie?

Magda Schejbal gra główną rolę w nowym serialu Polsatu "Szpilki na Giewoncie". Z tego powodu sporo czasu spędza w górach. W pięknym otoczeniu wzięło ją na życiowe refleksje o życiu w Warszawie:

Odnalazłam się tutaj lepiej, niż przypuszczałam. Dziś nie mam pewności, czy to jest dobre miejsce do życia. Trudno tu utrzymać miłość, stworzyć rodzinę, znaleźć prawdziwych przyjaciół. Związki między ludźmi są luźne. Wszystko dzieje się zbyt szybko i kręci się wokół pracy - powiedziała w "Show."

A może Magda miała na myśli "warszawkę", bo przecież sama Warszawa "da się lubić". W końcu hasło reklamowe stolicy, to "zakochaj się w Warszawie"... Widać do Magdy Schejbal ono nie trafiło.

 

Aik

 

Zobacz także:

Magda Schejbal zazdrości Bachledzie-Curuś

Schejbal jest niezdecydowana. Wideo

Schejbal jak Brzydula - hit czy kit?

Więcej o:
Komentarze (22)
Schejbal: W Warszawie trudno utrzymać miłość
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • jablonexkociak

  Oceniono 6 razy 4

  Nie wiem dlaczego ale kiedy ją widzę na ekranie telewizora moją całą uwagę przyciąga jej nos,nie słucham co mówi nie widzę jak gra ale widzę jej nos.

 • zacznij

  Oceniono 6 razy 4

  Boze, co za kon.

 • narkoza

  Oceniono 4 razy 2

  co za żenująca promocja serialu

 • lory

  Oceniono 4 razy 2

  Trzeba potrafić być przyjacielem by mieć przyjaciół...od bieguna pólnocnego po Zagwiździe Małe!

 • cioba

  Oceniono 12 razy 2

  Był kiedyś taki film "Koń, który mówi".To jedyna rola, która do niej pasuje. Tzn. do urody, bo co do talentu, to czy gra policjantkę czy (ha ha!) piękną intrygantkę - jest taka sama, czyli nijaka. W odróżnieniu od - np., żeby zostać w tym samym kręgu wiekowym - Agnieszki Dygant, która nie dość, że śliczna, to każda jej rola to perełka sama w sobie!

 • bezkrytycznie

  Oceniono 3 razy 1

  Troche to dziwne. bo jak zapychacie ten serwis niusami z dupy o Przybylskiej /kiedy nachalnie promowaliście jej serial w TVN/ albo niusami z dupy o Krpuie /kiedy wciskaliście ludziom denny szoł o modelkach/, to było wszystko dobrze. A tu nagle bulwers, że Schejbal śmiała się wypowiedzieć publicznie. Nawet sprzedajne dziwki maja więcej gracji, niż dziennikrzyny z pl0tka.

 • lk

  Oceniono 5 razy 1

  Karta kredytowa z limitem 5 tys zł miesięcznie i utrzymasz miłość.

 • dzierlatka55

  Oceniono 5 razy 1

  nie mogę się na Nią patrzeć , ale oglądam ponieważ akcja dzieje się w moim Zakopanem...żaden Góral nie połasiłby się na Nią...gra fatalnie i wygląda okropnie...

 • tini

  0

  lubie i Szpilki .... i Hotel .... super produkcje:) Miło słyszeć, że będzie cd.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX