Skomentuj:
Komentarze (118)
-
Macie świeże zdjęcie Adama: http://www.skocz.pl/zdjecie4371.jpg
-
maciaa_23, odnoszę wrażenie, że jesteś klonem dody, więc zakładam, że się nie zrozumiemy. Jak dla mnie to ty jesteś tępa, co wyraźnie widać po stopniu opanowania przez ciebie ortografii, ale gratuluję dobrego samopoczucia.Wpisujesz się idealnie we wzorzec fanki królowej galerianek.
-
qu... ja nie moge............. i chyba zaraz popuszcze !!!!!!! dlaczego piszecie że biedna doduŚ sroduś!!!! to chyba NERGALA TRZEBA ŻAŁOWAĆ . A STRZELCIE JEJ ZBIOROWĄ MINETKE !!!!!!!11
-
A była gadka że trafiło na "twardego sku...ela" a byle GIL!!!!! z nosa może go położyć. DODA nie wywołuj" GILA Z LASU "
-
Dodzia a nie powinnaś jeździć na koncerty żeby śpiewać? Skórzane gacie,piramida a miejsce na sztukę? No i nie pomijaj kasy,która śmignęłaby pod noskiem gdybyś została przy ukochanym. Wybory są trudne.
-
biedna doduś:(
Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX













