Kaczyńska chce małżeństwa bez polityki

Rodzina ponad ambicjami.

Marcin Dubieniecki od wyborów prezydenckich coraz głośniej mówi o ambicjach kariery politycznej. Ten pomysł nie podoba się Marcie. Tygodnik "Świat i ludzie" opisuje napiętą sytuację w ich domu.

Marta chce, by jej związek był partnerski, a nie taki na odległość, z polityką w tle. Zależy jej na tym, aby mąż aktywnie uczestniczył w życiu rodzinnym i w domu miał swoje obowiązki.

Dla Marty najważniejszą wartością jest rodzina, chce aby Ewa i Martynka miały prawdziwy dom. Dla Marcina najważniejsze są kolejne cele i realizowanie własnych ambicji. Kto tym razem pójdzie na wymuszony kompromis?

 

Janus

 

Zobacz także:

Kaczyńska odebrała 3 miliony odszkodowania

Kaczyńska wygląda rewelacyjnie!

Więcej o:
Komentarze (60)
Kaczyńska chce małżeństwa bez polityki
Zaloguj się
 • sansa

  Oceniono 46 razy 26

  Szkoda, że nie uzgodnili tego przed ślubem, bo zdaje się, pan Dupieniecki nie po to żenił się z córką polityka, żeby teraz wynosić w domu śmieci i dzieci niańczyć.

 • taglinda

  Oceniono 36 razy 24

  a co pan Dubieniecki oferuje swoim jestestwem młodym, wiedzą skromną, doświadczeniem niewielkim i umiejętnościami miernymi, że chce polityką się zajmować? Próba wyprowadzenia pieniędzy ze SKOK-u to za mało.. zwłaszcza że skok na SKOK się nie udał :)))

 • swinska_grypa

  Oceniono 37 razy 21

  Mam alergię na tę rodzinę i jej odnogi.

 • mahadeva

  Oceniono 39 razy 21

  moze czas na rozwód i dziecko z kolejnym facetem? :)

 • norbertrabarbar

  Oceniono 47 razy 21

  Co zrobiła Marta kiedy Lech Kaczyński zginął? Wprowadziła się z mężem do Pałacu Prezydenckiego. Hieny i tyle. Ale to u nich rodzinne.

 • jagger2009

  Oceniono 47 razy 19

  Marta powinna wziasc przyklad z Jackie Kennedy gdzie w 1963 zamordowany zostal jej maz a 35 prezydent USA, od dnia pogrzebu nie udzielala zadnych wywiadow pomimo ze proponowano jej wielkie sumy $$$, chronila dzieci przed wszelkiego rodzaju mediami zdjeciami itd itp, a Marta? ilez razy pozowala do magazynow z malymi dziecmi nawet nie pamietam juz ile razy ale nawet byly zdjecia z grilla dziwne to takie duzo Polakom brakuje do wlasciwego zachowania sie w roznych sytuacjach

 • hienawtrampkach

  Oceniono 27 razy 19

  maxmex,masz rację bo on zaczyna zachowywać się irracjonalnie jak Adolf H. pod koniec życia.

 • nickkkk

  Oceniono 32 razy 18

  no proszę, rodzice leżą sobie na Wawelu niczym królowie, a córunia z mężusiem aferzystą teraz spijają śmietankę. I niech Pani dopilnuje wuja, by się w końcu rozliczył za ten pogrzeb.

 • maxmex

  Oceniono 36 razy 18

  Ta wujek ma ciągoty ,nie takie jak by powinien mieć .Co robił Hitler?Zniszczył siostrzenice. Nie zostawiacie jarka z dziećmi sam na sam,one są takie bezbronne.Najlepsza parodia pedofila to Straszny film 3 I ten ojczulek

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX