Top Model: Wyglądasz gejowato

Było gorąco.

Za nami pierwszy odcinek Top Model. Zostań Modelką. Musimy przyznać, że odcinek nie trzymał w napięciu, mało bawił. Znalazły się jednak momenty, które wynagradzały nudę. Na przykład występ Adrianny Jankowskiej, 21-letniej kandydatki na Top Model. Dawid Woliński nie był zachwycony jej urodą i powiedział, że ma ptasią urodę, na co Adrianna:

Ty chyba wyglądasz ptasio. Wyglądasz trochę, ten, gejowato.

Po takich ostrych słowach los kandydatki był przesądzony. Oczywiście się nie dostała. Dalej nie rozumiemy, co oznacza ''ptasia uroda''. Macie jakiś pomysł?

 

Mrock

 

Zobacz także:

Anja Rubik: Żadna modelka na topie nie jest głupia

Tak powstaje "Top model. Zostań modelką"

Krupa: Nie byłam zachwycona, że muszę zostać w Polsce

Więcej o:
Komentarze (82)
Top Model: Wyglądasz gejowato
Zaloguj się
 • lala82

  Oceniono 55 razy 43

  ten program to porażka tefałenu :/ dno i dwa metry mułu pod kazdym względem

 • lambaluna

  Oceniono 24 razy 20

  A na Tyszkę jestem po prostu zła, bo mnie rozczarował, dotąd go ceniłam, a on okazał się pajacem bez klasy. Robi to, co wielu gejów, którzy jeszcze otwarcie nie mówią o swojej orientacji - próbuje być bardziej szowinistyczny i seksistowski niż heterycy w typie macho. A to jego wielkie zdziwienie na widok czarnego transwestyty z nadwagą - co to w ogóle było??? Jakby ufo na wsi wylądowało. To ma być obyty w świecie artysta o szerokich horyzontach? Co to za zaścianek? Gdzie tu tolerancja, otwartość, luz? Żenada w całej linii.

 • bezkrytycznie

  Oceniono 27 razy 19

  Przez pół roku zachwalaliście ten program trzy razy dziennie i okazało się, że to dno? Aż miło przeczytać taki nius. Boję się tylko, że nawet gdyby to był najbrdziej koszmarny szajs pod słońcem, to relacje z następnych odcinków nas i tak nie ominą.

 • martuchaaaa

  Oceniono 25 razy 17

  laska wyglądała jak wypłoszona kura. facet chciał być delikatny i nie powiedzieć jej, że po prostu jest brzydka. ot,co.

 • lambaluna

  Oceniono 22 razy 16

  @martuchaaa - czyli Twoim zdaniem porównywanie ludzi do zwierząt jest delikatniejsze niż powiedzenie im wprost, że nie mają predyspozycji czy warunków do roli modelki? Woliński najwyraźniej nie umie się wysłowić i dlatego musi używać obraźliwych metafor. To, że zestresowana dziewczyna tak mu odparowała to nie jest dziwne, to on wywołał tę pyskówkę. Wiadomo, że dziewczyny przychodząc do tego programu wystawiają się na krytykę, mogą się spodziewać negatywnych komentarzy, ale to nie znaczy, że można je obrażać i traktować jak śmieci. To jest rola jury, żeby trzymać poziom i umieć rozmawiać z najróżniejszymi osobami.

 • feefee

  Oceniono 25 razy 15

  Najgorszy jest niejaki Tyszka, fotograf. Po pierwsze przoduje jesli chodzi o oblesne uwagi, łypanie oblesnym okiem i w ogole jest oślizgly, po drugie - chyba wbił sobie do glowy, ze będzie drugim Wojewodzkim, takim wyluzowanym, inteligetnym i ostrym. Tymczasem zamiast luzu jest dupościsk, zeby dobrze wypaść w tv, inteligencja pełza, a ostrość zastąpiły obleśne mlaski.

 • feefee

  Oceniono 26 razy 14

  Wolinski naprawde wygląda gejowato. Jak jasna cholera gejowato.

 • theonlymonia

  Oceniono 22 razy 14

  imo chodzi o taki ostry profilek, z krótkim noskiem, jak dzióbek;)) a panience gratulować wyczucia. na co liczyła po takich słowach..? nie każdy nadaje się do polityki i showbiznesu, ot co;))

 • takama

  Oceniono 21 razy 13

  jaka żenada... żenujące jury żenujące texty po prostu masakra... ten cały super "znany" projektant mody to palant jakich mało...
  Z oryginalną wersją ten program nie ma nic wspólnego, chamstwo składu sędziowskiego chamstwo i idiotyzm dziewczyn biorących w tym udział aż razi po oczach.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX