Behemoth pierwszy raz o Nergalu

Panowie pojawili się w porannym programie, aby opowiedzieć o Adamie i jego chorobie.

Adam Darski - lider zespołu Behemoth przeżywa najcięższe chwile w życiu. Musiał stanąć do walki z najpotężniejszym przeciwnikiem jakim jest białaczka. Darski przechodzi kolejne chemioterapie i przebywa w szpitalu. W walce z chorobą towarzyszy mu Doda - prywatnie narzeczona muzyka. Nergala wspierają nie tylko rodzina, ale także kumple z zespołu. Panowie pojawili się w "Pytaniu Na Śniadanie", aby opowiedzieć, co teraz będzie działo się z najpopularniejszym polskim zespołem na świecie:

Staramy się jak tylko możemy, prosimy fanów i ludzi o rejestrowanie się jako kandydaci do przeszczepu szpiku kostnego. Wystarczy wejść na stronę Dkms i w przeciągu tygodnia przysyłają nam pałeczkę, którą wkłada się do buzi i potem wysyła w załączonej kopercie. Nadal nie znalazł się dawna.... Musieliśmy odwołać trasy koncertowe, ale zespół funkcjonuje nadal. Kończymy pracę nad DVD. Kontakt z Adamem jest i nie zatrzymujemy się. Adam Kontaktuje się za sprawą strony internetowej zespołu z nami, fanami i ludźmi na całym świecie.

 

 

 

Mrock

Zobacz także:

"Gdyby Doda się załamała, Adam miałby dużo ciężej"

Wiceminister zdrowia: Należy pochwalić Dodę

Doda w koszulce z... krzyżem

Więcej o:
Komentarze (26)
Behemoth pierwszy raz o Nergalu
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • pani_jadzia

  Oceniono 17 razy 13

  A moim zdaniem dobrze, ze chociaz teraz sprawa jest tak naglasniana. Dzieki tak szeroko zakrojonej akcji poszukiwania dawcow, zycie kilku osob moze zostac uratowane i o to wlasnie chodzi. A to, za czyja sprawa doszlo do takiego przelomu, nie ma juz najmniejszego znaczenia. Chwała im za te mobilizacje. a wy potraficie tylko narzekac...

 • roki1993

  Oceniono 8 razy 8

  W sumie racja. Może i Nergal zyska i inni :)

 • komes

  Oceniono 13 razy 5

  jak się znajdzie w końcu dawca to czeka go prawdziwa sława, może nawet zatańczy z gwiazdami...

 • zajebisty

  Oceniono 11 razy 5

  Bardzo dobrze ze dzieki nim zwiekszy sie liczba oddajacych szpik:)

 • git_majonez

  Oceniono 15 razy 3

  NERGAL JEST ZAJEBISTY!!!!!!!!!

 • shadylady

  Oceniono 11 razy 3

  roki1993, a dlaczego o Tomku który zjadł muchomora słyszę na tvn24 co godzinę, a o nergalu w ogóle tam nie słyszę jakoś? Bo znany człowiek ma tysiące fanów na całym świecie, którzy są zainteresowani stanem artysty, człowieka któego sztukę podziwiają. Dlaczego mówią o raku Michaela Douglasa a nie mówią o raku babci Krysi?? No pomyśl logicznie człowieku i przestan pie przyc smuty

 • roki1993

  Oceniono 15 razy 3

  A dlaczego sprawy osób, które nie są gwiazdami, a też mają problem taki sam jak Nergal, nie są tak często poruszane w telewizji i w prasie ?

 • nick6

  Oceniono 4 razy 2

  nienawidzepauli - a mi szkoda ogólnie wszytkich dobrych niewinnych dzieci które umierają i nikt o tym nie trąbi! A nie jednej poszczególnej osoby,bo myślę ,że jest fajna...Wychodzę z założenia ,że znasz go prywatnie twierdząc ,że jet fajny?

 • lajtowy

  Oceniono 12 razy 2

  Nergal wracaj do zdrowia :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX