Korwin-Piotrowska: Współczuję Karolakowi, że się sprzedał

Karolina współczuje też Edycie Górniak. Czego?

Karolina Korwin-Piotrowska znana jest z ciętego języka. Obserwatorka polskiego show-biznesu bez skrupułów krytykuje gwiazdy i wytyka im wszystkie błędy. W  wywiadzie dla "Vivy" opowiedziała jakim gwiazdom szczerze współczuje. Wymieniła dwie.

 

Tomasz Karolak:

Tomkowi Karolakowi, że musiał się sprzedać ze swoją byłą kobietą i dzieckiem na okładce "Vivy", żeby zrobić promocję swojego teatru.

Edyta Górniak:

Była i jest jedyną z krwi i kości diwą w tym kraju. Żal mi jej, że tak bardzo dawała powody ludziom do tego, żeby się z niej śmiali. To też jest człowiek strasznie połamany w dzieciństwie.

Zgadzacie się z Karoliną?

 

Sancita

 

Zobacz także:

Herbuś kontratakuje: Piotrowska to wątpliwy poziom

Korwin Piotrowska: Nie chcę być medialnym lachonkiem

Więcej o:
Komentarze (61)
Korwin-Piotrowska: Współczuję Karolakowi, że się sprzedał
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • jussilv

  Oceniono 17 razy 15

  Coż...ten wywiad był tak żałosny,że cisną się bardziej dosadne słowa niż sprzedaż. Lubię faceta,ale to było wielkie,żałosne medialne potknięcie. Co do Edyty,to ma oczywiście 100% racji z tym,że ona już dawno się pogubiła.

 • arszenik

  Oceniono 27 razy 13

  wreszcie ktoś mówi otwarcie to o czym myśli

 • wewusia

  Oceniono 29 razy 13

  Zgadzam się! Baaardzo lubię jej programy i komentarze.

 • artyyysta

  Oceniono 27 razy 13

  ma racje.pozwolcie jej mowic wiecej.

 • ewelinaa

  Oceniono 25 razy 13

  Korwin Piotrowska nie ma w sobie za grosz taktu i podejścia do ludzi . Wypowiada się w najbardziej brutalny sposób jaki tylko się da . Ale ma rację . Edyta nie miała lekkiego życia . To nie niewytłumaczalne i niewyobrażalne . Szkoda, że tak mało ludzi to widzi . To przykre że polska nie potrafi docenić dóbr wokalnych i muzycznych, jakie posiada .

 • ladyzgaga

  Oceniono 25 razy 13

  Dobrze się wypowiedziała na temat Edyty Górniak. Taka diva jak ona nie powinna dawać się tej lateksowej szmacie od podłogi z powiatu ciechanowskiego. To nie jest jej poziom...

 • miki83

  Oceniono 22 razy 12

  Zgadzam się z nią w obydwu przypadkach, Karolaka jako aktora lubię, ale faktycznie ten wywiad udzielony z jego byłą był żenujący, ona żaliła się, że on nie chce z nią być, a on gadał o swoim teatrze. Natomiast Górniak jest jedyną w Polsce diwą i żadna rodzima artystka jej do pięt nie dorasta zarówno jeśli chodzi o talent wokalny jak i wygląd/prezencję, czasem ma różne "odpały", ale można jej to wybaczyć.

 • ladyzgaga

  Oceniono 22 razy 12

  czirimbolo: upadłą gwiaazdeczką jest Rabczewska. W tej chwili wizerunek upadłej Dodzi poprawił się poprzez szpiki. Ale i tak kiepska z niej piosenkarka

 • podpisany

  Oceniono 17 razy 11

  Ja też obydwojgu im współczuję ! :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX