Wiceminister zdrowia: Należy pochwalić Dodę

Już prawie 25 tysięcy nowych dawców.

Dzięki Dodzie i akcji poszukiwania szpiku dla Nergala zgłosiło się już ponad 23 tysiące nowych dawców. W rozmowie z "Faktami" wiceminister zdrowia Marek Twardowski przyznaje, że apel Doroty dał akcji kopniaka.

Podoba mi się jako kobieta, podoba mi się jako piosenkarka. I również jeżeli taką ilość zdopingowała to tylko należy to pochwalić.

Liczba chętnych zaczyna zwiększa się z minuty na minutę. Fundacja DKMS próbki do testów wysyła do Stanów Zjednoczonych i Niemiec. DKMS jest największą bazą dawców w Polsce.

Zobacz także:

Nergal zaczyna drugą chemię

Nergal: Jestem wdzięczny za wsparcie

Więcej o:
Komentarze (449)
Wiceminister zdrowia: Należy pochwalić Dodę
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • dmm

  Oceniono 19 razy 17

  stasiu - Jedyna polska gwiazda?! A mówi Ci coś Anna Dymna?

 • agusiaxxxd

  Oceniono 17 razy 15

  jak ja czytam te wasze komentarze, to poprostu mi sie rzygac chce. ! Przepraszam was bardzo, ale to wy jestescie tak pusci ze myslicie ze Doda naprawde udje ze nergal jest chory, błagam was ludzie, opaitejcie się troche. ! Może doda jest jaka jest, może jej ktoś nie lubic,nienawidzic, ale NIGDY nie mowcie ze na chorobie nergala ona się wypromuje bo czytając jakieś głupie plotki wyjdziecie na ludzi na pewno. -,- Dzięki niej nie tylko Adam dostanie szpik, ale i wiele chorych na białaczkę, to własnie dzięki Dodzie można bedzie uratowac życiee wielu chorym na białaczkę. ! I radze się troche opamietac, za nim coś napiszecie. ;]]

 • szaron_stoln

  Oceniono 20 razy 12

  KOCHAMCIEDODA - 1) wypowiadanie na głos wszystkiego, co ślina przynosi na język nie jest i nigdy nie było zaletą. 2) Doda obrabia dupę wielu ludziom i to, że robi to publicznie wcale nie czyni z niej lepszej od tych, którzy robią to za plecami zainteresowanych. 3) Nikt nie może robić wszystkiego, co chce, normalnego człowieka ogranicza przede wszystkim zdrowy rozsądek. 4) Jeśli Doda nie rżnie wielkiej gwiazdy, to ja nie bardzo rozumiem co innego ma znaczyć "królowa jest tylko jedna". 5) Gdyby wszystkie kobiety wywlekły na światło dzienne swoje atuty i paradowały - jak Doda - półnagie, to mężczyźni po tygodniu zaczęliby je ignorować, nie mówiąc już o braku chęci z ich strony na seks z nimi, bo skoro już wszystko widzieli, to nie mogliby się już spodziewać żadnych efektów wizualnych.

 • super_star

  Oceniono 9 razy 7

  bezinteresownie, czy interesownie nie ma tutaj znaczenia. Ważne, że wiele osób będzie miało dzięki temu lepsze życie

 • andrea

  Oceniono 9 razy 7

  I tu apel do gwiazd typu Górniak, żeby swoją popularność wykorzystywały właśnie w takim SZLACHETNYM celu. Piękna sprawa, że Dodzie udało się zmobilizować TYLE osób, nie dałoby rady całe MINISTERSTWo Zdrowia, taka prawa i pan Minister słusznie docenił jej niewątpliwą zasługę. SUPER że "przy okazji" może i innych chorych uda się uratować, piękna sprawa !!!!

 • edziatoidiotka

  Oceniono 8 razy 6

  KOLEŚ DOBRZE GADA :) POLAĆ MU :D

 • silikondoda

  Oceniono 8 razy 6

  SUKA AGUSIA NIE MASZ CO TU SZUKAC. NIE MECZ WYPOCINAMI SWYMI. UMYJ PICE I NA GALERIE SZORUJ

 • wezyr123

  Oceniono 16 razy 6

  Jak mnie denerwuje to gadanie o tym, jak to tylko dzięki Dodzie zgłosiło się tylu dawców, by pomóc Nergalowi. Tak, tak, nawet ze Stanów się zgłaszają. Bo Nergal to mała mróweczka, o której nikt na świecie nie słyszał i tylko międzynarodowa gwiazda Doda sprawiła, że ktoś się przejął jego losem. Jasne. HELOŁ Panie ministrze - Adam Darski jest światową gwiazdą metalowej muzyki, ma fanów na całym świecie, a do pomocy i zapisywania się w bazie dawców nawołują chociażby fani z polskiego fanklubu Behemotha. A takie fankluby istnieją na całym świecie.

 • szaron_stoln

  Oceniono 11 razy 5

  Doroto Rabczewska, w imieniu chorych na białaczkę Polaków dziękuję Ci za pomoc w ratowaniu Im życia. Było by miło, gdybyś swój apel głosiła całkiem bezinteresownie, ale że darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX