Jarosław Kaczyński był przywódcą Solidarności. Wideo

Film demaskuje prawdę.

Ten filmik jest w sieci od dwóch lat, ale na aktualności zyskał w tym tygodniu w związku z 30-leciem Solidarności. Jarosław Kaczyński w przemówieniu umniejszał rolę przywódców związku i strajku. Część polityków wypominała mu, że nie ma prawa komentować skoro nie było go w stoczni.

Jarek, pier***sz! Nie było cię tam - powiedział w TVN 24 Władysław Frasyniuk.

Filmik został przygotowany przez twórców "Szymon Majewski Show". Widać na nim kto był prawdziwym przywódcą Solidarności i laureatem nagrody Nobla. Tomkowi udało się przewidzieć przyszłość tworząc tę zgrabną komedię:

 

 

Zobacz także:

Henryka Krzywonos - nowa królową internetu? Wideo

Dubieniecki dogadał się z Kaczyńskim w sprawie wyborów

Więcej o:
Komentarze (98)
Jarosław Kaczyński był przywódcą Solidarności. Wideo
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • sutkizestali

  Oceniono 28 razy 18

  nie macie chyba teraz wątpliwości kto wstrzymał słońce i ruszył ziemie ? :>

 • zbyszek_pl

  Oceniono 41 razy 17

  Kaczyńscy byli trzeciorzędnymi opozycjonistami.Dzisiaj Jarosław robi z siebie i swojego zmarłego brata pierwszoplanowe postaci Solidarności fałszując w ten sposób historie(skocz.pl/ciuchy2010 )

 • sandrinne

  Oceniono 32 razy 16

  alliaa cala Polska slyszala ta chalastre ledwo oderwana od pluga.. ale najlepsze bylo jak Henia zrugala Prezia a ten tylko siedzial ze spuszczonym wzrokiem, a potem nawet nie potrafil jej nawet zripostowac :)

 • chocolaterie

  Oceniono 23 razy 15

  świetne! hahaahahhaa padłam! brawo pomysłu dla autora! hahahahahahaha ;p

 • esoterique

  Oceniono 21 razy 13

  kaczynski jest chory, tylko chorzy na niego glosowali

 • tini

  Oceniono 43 razy 13

  Nigdy nie lubiłem Kaczyńskich, nie będę tego ukrywał. A teraz to on przechodzi samego siebie i brata. Za grosz nie ma honoru!!! Robi wszystko aby skłócić Polskę i Polaków. Nie ma wstydu. A świat patrzy!!! A my ubolewamy. Skąd wzięły się te mohery na Krakowskim Przedmieściu. Czy nie ma na nich silnych?! Tam przydałoby sie chyba ZOMO.

 • akamas

  Oceniono 22 razy 12

  To smutne, ale Jariuś jest przekonany, że wszystkie zasługi się jemu należą!!! I pewnie myśli, że to nie fotomontaż!:( Żal!!!:((( Zgadzam się, to chory człowiek, bo nie można być tak bezczelnym i bezwtydnym!!!

 • sandrinne

  Oceniono 14 razy 8

  wert a twoim zdaniem komu wstawiono celowo glowe kaczki??? no komu???to sa przeciez flmy dokumentjace to co sie dzialo w tamtych latach! na poziomie "glupiego psa" to sa twoje żałosne "riposty" :/

 • coola

  Oceniono 34 razy 8

  "Jarek, Jarek przyjaciół ma wielu - każdy chce leżec NA WAWELU!!!"

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX