"Cichopek jest wyjątkowo niesympatyczna"

Fani są rozczarowani.

Kasia Cichopek uchodzi za jedną z najmilszych gwiazd w Polsce. Jej słodycz niektórych doprowadza do szału. Nasz czytelnik twierdzi, że medialny wizerunek Cichopek to tylko pozory. Na co dzień nie jest wcale taka słodka i miła.

Byłem w jednym z centrów handlowych w Opolu, gdzie Kasia Cichopek prowadziła chałturkę. Ludzie chcieli od niej autografy, prosili ją by podpisywała zdjęcia właśnie wtedy, gdy siedziała i nic nie robiła, ale ona powiedziała, że ochrona jej nie pozwala. Otoczona była kilkoma ochroniarzami, którzy co jakiś czas zerkali i mówili, żeby nie dawać niczego do podpisu.

Fani liczyli na to, że po zakończeniu imprezy gwiazda znajdzie czas tylko dla nich. Zawiedli się.

Ludzie szli za nią i prosili o autografy, jednak ona nie reagowała. Biegłem za nią kawałek, prosząc o podpis, a ona odpowiedziała: "Niestety niczego już nie będę podpisywała. Zapraszam na swoją stronę internetową", kiedy powiedziałem jej, że to nie to samo, co osobisty kontakt, ona powiedziała: "To samo. Ja obiecuję, że wszystkie zdjęcia podpisuję sama. Zapraszam na swoją stronę internetową". Moje prośby na nic się zdawały, Cichopek szła i się tłumaczyła, zamiast dać ten podpis. Później organizator powiedział, że Kasia skończyła pracę 15 minut temu i nie musi już niczego podpisywać, na co ta przytaknęła i szybkim krokiem poszła za ochroną.

Nasz czytelnik twierdzi, że Kasia była wyjątkowo niesympatyczna. To ciekawe, bo podczas wywiadów zawsze jest bardzo miła dla dziennikarzy. Może akurat miała zły dzień?

Sancita

Zobacz także:

Cichopek w sukience za 5000 złotych

Seksowna Cichopek. Wideo

Więcej o:
Komentarze (85)
"Cichopek jest wyjątkowo niesympatyczna"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • m4rc1n31

  Oceniono 50 razy 40

  "Jej słodycz niektórych doprowadza do szału"-od nadmiaru słodyczy można się tylko porzygać.

 • bezkrytycznie

  Oceniono 48 razy 40

  O ja pierdziele - pisać donosy do portalu, że Cichopek nie chciała dać autografu. Ludzie naprawdę mają nierówno pod sufitem.

 • kloceklego

  Oceniono 36 razy 32

  "...Biegłem za nią kawałek, prosząc o podpis," - katarzyna zwana pospolicie cichopkiem daje autografy jedynie po przebiegnięciu dwóch i 3/4 kawałka. jakież żałosne musi byc życie tego biegacza skoro do szczęścia potrzebny mu jest "autograf" jednej z największych gwiazd w całym kosmosie.

 • alsennock

  Oceniono 43 razy 31

  TRZEBA BYĆ GŁUPIM, ŻEBY WALCZYĆ O AUTOGRAF PYZY!

 • hienawtrampkach

  Oceniono 37 razy 29

  A ja się zastanawiam,jakim nieskończonym idiotą trzeba być aby prosić taką osobę o autograf,tyczy się tu wielu innych celebrytów...

 • koopa

  Oceniono 37 razy 29

  Na ch... komu jej autograf? Co to, Kora Jackowska albo Edyta Górniak? Bez jaj...

 • appelsin

  Oceniono 48 razy 28

  dziewcze ze wsi zobaczylo troche swiata i sie jej w glowie poprzewracalo....

 • figaro

  Oceniono 31 razy 27

  Tak jak juz kiedys napisal ze niedlugo otworze lodowke a tam pyza cichopek wyskoczy

 • ciapus

  Oceniono 37 razy 27

  znajomy pracuje w wypozyczalam i kiedys ja tam spotkal, chciala wypozyczyc film i go nie bylo ona w tym momencie wypalila ej wiesz kim ja jestem? na co moj kolega w d... mam kim jestes

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX