Feel i Ewa Farna gwiadzorzą?

Fani są wściekli.

Echa po tegorocznym Bydgoszcz Hit Festiwal nie cichną. Mówi się o fatalnej stylizacji Candy Girl i wspaniałym występie Edyty Górniak. Teraz  odzywają się fani, którzy są zawiedzeni zachowaniem swoich idoli. A dokładnie fochami Ewy Farny i Piotra Kupichy.

 

Gdy fani chcieli się z nimi spotkać, Kupicha i Farna uciekli:

Następnie po festiwalu szliśmy do miejsca dla Vipów gdzie wychodziły inne gwiazdy , myśleliśmy że Ewa się zjawi, czekali również na nią pojedyncze Fan Cluby , FARNOCHOLIKÓW , następnie dowiedziałem się że Ewa zmyła się od razu po swoim występie do samochodu i odjechała ludzie z fan clubu byli wściekli - informuje fan Ewy Farnej.

Mało tego. Piotr Kupicha miał postąpić z fanami jeszcze gorzej:

Piotr nic lepszy !!! Powiedział że się śpieszy zakrył twarz golfem i spieprzył !!! Fani Ewy i Piotra byli wściekli! Jestem totalnie zawiedziony !

Jak myślicie, czy takie zachowanie miało miejsce? I czy gwiazdom wypada tak postępować z tymi, którzy kupują ich płyty?

 

Mrock

 

Zobacz także:

Edyta Górniak jak Candy Girl

Wyzywający Tancerze "YCD" na scenie

Fan Candy Girl: Zawiodłem się na niej!

Więcej o:
Komentarze (76)
Feel i Ewa Farna gwiadzorzą?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • meboi

  Oceniono 43 razy 27

  Przecież nie obiecywała ani nigdzie nie ogłaszali, że ona musi sie spotkać z fanami. Miała wystąpić i wystąpiła. Fani mogą mieć żal ale to nie znaczy, że ona gwiazdorzy. Nikt tym FARNOMANIAKOM nie dawał gwarancji. Najwidoczniej miała inne rzeczy do roboty więc po występie się zmyła. Nie rozumiem całego oburzenia.

 • adixkssg

  Oceniono 24 razy 24

  Oni też mają swoje życie i może serio spieszyli się do domów. Ciekawe czy Wam by było miło jak bardzo duża grupa osób do Was podchodziła i musielibyście podpisywać autografy przez długi czas i z niektórymi pewnie też pogadać. Co jakiś czas można, ale i Ewa Farna i Piotr Kupicha mają swoje życie, a Piotr Kupicha ma nawet żonę i dziecko i na prawdę rzadko się z nimi widuje i myślę, że rodzina jest dla niego ważniejsza nawet od fanów, a wy już że gwiazdorzą. Gwiazdorzy to osoba, która by mówiła, że np. "ja jestem gwiazda, wy to dno i nie będę do was podchodzić, bo jesteście gorsi" to byłoby gwiazdorzenie...

 • cichodupka

  Oceniono 32 razy 18

  Farnocholików? hahahahahahahaha...... Ci drudzy to pewnie Kupichomanaicy.

 • cichodupka

  Oceniono 24 razy 16

  Od razu gwiazdorzy. Może Kupisze się po prostu sr... zachciało?

 • milagros0

  Oceniono 21 razy 15

  Wielkie mi to rzeczy może się im spieszyło albo byli już zmęczeni...i tylko przez to piszą że gwiazdorzą ???
  Bez sensu.

 • cuteex3

  Oceniono 16 razy 14

  Plotku dlaczego zawsze dodajesz najgorsze zdjęcia 'gwiazd'

 • madziaf

  Oceniono 16 razy 14

  Dla yjaśnienia: kupicha rozdawał koncerty WCZEŚNIEJ bo widziałam na zdjęciach;).

 • madziag

  Oceniono 18 razy 12

  Wiecie co Kupicha NIE GWIAZDORZY !!! ;-P
  A to że się śpieszył to powinien każdy zrozumieć dlaczego szybko poszedł po swoim występie dalej on w ciągu jednego dnia potrafi zagrać nawet 4 koncerty i wiadomo BRAK CZASU ! ;)więc nie miejcie mu za złe ;)

 • nan

  Oceniono 15 razy 11

  Ewa dzień po festiwalu, czyli 29.08. miała koncert w czechowicach-dziedzicach dlatego po festiwalu wsiadła w samochód i odjechała co czechowic nie jest godzina jazdy a przed koncertem musiała się jeszcze przygotować prawdziwi fani powinni to zrozumieć!!!!!!!!!!!!!
  ;)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX