Nergal zaczyna drugą chemię

Kolejny niezbędny etap leczenia.

Od prawie miesiąca Adam Darski leży w gdańskiej Klinice Hematologii. Aktualnie wokalista jest po pierwszej chemioterapii. Niestety białaczka to bardzo ciężka choroba i dlatego lekarze podjęli decyzję o wdrożeniu drugiej chemioterapii. Jak donosi informator Plotka:

Adam czuje się już zdecydowanie lepiej. Ma w sobie dużo pozytywnego nastawienia. Teraz czeka go dalszy etap leczenia, czyli druga chemioterapia. Zaczyna ją 1 września, a skończy za kilkanaście dni.

Mamy nadzieję, że Adam po kolejnej kuracji szybko powróci do zdrowia. Czekają na niego fani Behemotha i... fani Dody. Jedni i drudzy mocno wspierają wokalistę w walce z chorobą.

 

Adam! Trzymamy za Ciebie kciuki! Nie daj się!

 

Aik

 

Zobacz także:

Nergal dziękuje za pomoc

Lider amerykańskiego zespołu wspiera Nergala

Rodzina Nergala: Adam czuje się dobrze. Jest po chemii

 

Więcej o:
Komentarze (114)
Nergal zaczyna drugą chemię
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • lancet

  Oceniono 16 razy 12

  druga chemia:Nergal trzymaj sie!!!

 • omnia

  Oceniono 19 razy 11

  Sprawa jest delikatna. Ta para mówiąc łagodnie nie wzbudza mojej sympatii. Nergal gra muzykę monotonną i całkowicie niestrawną dla przeciętnego fana Rocka. To przerost formy nad treścią. A tą panią to nawet trudno nazwać piosenkarką. Wulgarna, cyniczna i obsceniczna. Jednak w przypadku zagrożenia życia osobiste sympatie powinny iść na bok, trzeba pomagać i dobrze życzyć wszystkim

 • lancet

  Oceniono 17 razy 9

  tylko po co ten lansujacy sie "blacharski pasztet" kolo Nergala.

 • cholera

  Oceniono 13 razy 9

  Te newsy powinny byc bez mozliwosci komentowania (bo to co piszecie redaktorzyny nie jest zadna sensacja tylko czysta informacja - myslicie, ze jakis jad sie tu poleje? nie dajecie mozliwosci dzieciakom), choc dzis wiem, ze wszystkie szczeniaki poszly do szkol wiec nie powinno byc takiego natloku durnych komentarzy.

 • mam_kaktusa

  Oceniono 12 razy 8

  chyba by mnie poku...ło gdyby pisano o tym, o której w podstawiają mi basen, a o której go wynoszą.
  współczuję Adamowi ze względu na chorobę i szum wokół niej.

 • shadylady

  Oceniono 12 razy 8

  wydaje mi sie, że chemia trwa tylko kilka dni, a odpoczynek po niej trwa ok. 3 tygodni dlaczego tak szyko druga i dlaczego taka dluga? chyba macie kiepskiego informatora

 • dorisekxd

  Oceniono 10 razy 6

  ja też trzymam za niego kciuki !

 • katerina

  Oceniono 12 razy 6

  Pamiętaj smirnof, ludzie ułomni, tacy jak tu w większości na tym portalu się produkują, to ludzie okropnie zgryźliwi. A ta zgryźliwość ich wynika z faktu, że sami siebie nie znoszą, więc jak mogą innych zaakceptować. To ludzie zupełnie nieświadomi jeszcze, że wypisując takie wulgaryzmy, na siebie tylko ściągaja nieszczęście. Więc niech plotą co im ślina na jęzor przyniesie. Ich brocha.

 • fajnaja13

  Oceniono 10 razy 6

  Adam, powodzenia, wiem co znaczy chemia i "chodzenie po ścianach". Dużo zdrowia!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX