Ex dziewczyny Majdana grożą jego obecnej partnerce!

A Radek kupił ostatnio pierścionek zaręczynowy. Dla Czesi z "Klanu"?

Kolorowe magazyny regularnie śledzą życie prywatne Radka Majdana. Każda kobieta, która znajdzie się w jego otoczeniu od razu jest na świeczniku. Pisze o niej prasa, piszą do niej ex dziewczyny piłkarza.

Nie jest łatwo być dziewczyną Radka. Każda, która pokazała się z nim na zdjęciach, natychmiast zaczynała dostawać telefony i e-maile od innych dziewczyn, które podają się za aktualne narzeczone Radka, robią awantury, przestrzegają, nawet grożą - twierdzi znajomy Majdana w rozmowie z "Życiem na gorąco".

Wyobraźcie sobie ilu dziewczynom Radek musiał mówić, że jest tą jedyną. Teraz wszystkie te dziewczyny będą zachodziły w głowę - komu Majdan kupił pierścionek z brylantem? Kolorowy magazyn podał, że piłkarz przyszedł ostatnio do salonu jubilerskiego ze specjalną miarką i dopasowywał ją do pierścionka. Może to dla Czesi z "Klanu"?

 

screen z magazynu "Życie na gorąco" Nr 34, 26 sierpnia 2010 r.


Sancita

 

Zobacz także:

Majdan na randce z... Czesią z "Klanu"

Majdan gra dla powodzian

 

Więcej o:
Komentarze (25)
Ex dziewczyny Majdana grożą jego obecnej partnerce!
Zaloguj się
 • gatta66

  Oceniono 31 razy 25

  "Ilu dziewczyną"? Podam was do sadu za obrazę języka polskiego, dość tego!

 • kasiula...

  Oceniono 27 razy 23

  a kto powiedział że to zaręczynowy? na czole miał to napisane czy życie na gorąco sobie wymyśliło?

 • bataher

  Oceniono 16 razy 10

  "Wyobraźcie sobie ilu dziewczynĄ Radek musiał mówić, że jest tą jedyną"... Sancita, nie wiem jaką szkołę skończyłaś, ale dzieci w podstawówce już widzą, że odmienione śłowo "dziewczyna" w tym zdaniu jest w liczbie mnogiej czyli automatycznie pisane przez OM :/

 • bezkrytycznie

  Oceniono 18 razy 10

  alez żałosne ustawki... on z pierścionkiem, do niej piszą maile z pogróżkami... i to wszystko w szmatławcu za 50 groszy. majdan chyba właśnie dołączył do oborskiego i rutowicz czyli dna polskiego szołbiznesu. o, sorry - niżej od majdana jest jeszcze ten cały głąb osiecki :))

 • svetomir

  Oceniono 13 razy 9

  Ile klas podstwówki skończyła autorka tego artykułu? Trzy? Bo na więcej nie wygląda. Jak można się zabierać do zarobkowego pisania, tworząc takie potworki: "Wyobraźcie sobie ilu dziewczyną Radek musiał mówić, że jest tą jedyną."?
  W tym zdaniu jest przecież wiecej błędów, aniżeli słów.

 • zoltyswinka

  Oceniono 12 razy 8

  To już pierścionka Radziowi kupić nie wolno bo zaraz opiszą to w szmatławcu? A skąd wiadomo, że dla dziewczyny? Może chciał zrobić prezent komuś z rodziny albo jakiejś koleżance, a wy zaraz sztuczną podnietę robicie... ech...

 • uburama

  Oceniono 9 razy 7

  ad "dziewczyną" - ą? om?
  Jasiu ze skeczu z hydraulikiem i klientem awansował na dziennikarza.

 • chwilaprawdy

  Oceniono 7 razy 7

  Biedy Radziu. Znowu się w jakiejś zakochał.

 • masis

  Oceniono 7 razy 7

  ależ ohydny montaż ! trzeba być ślepym ,żeby to łyknąć ! pierścionek w kółku nie jest tym w ręce majdana ! naciągacze ! tanie numerki PPFFFF!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX