Magda Schejbal zazdrości Bachledzie-Curuś

"Nie mam bogatego męża, ani hacjendy w Meksyku."

Choć Alicja jest utalentowana, to niektórzy uważają, że jej sukces jest tylko i wyłącznie wynikiem związku z irlandzkim aktorem Colinem Farrellem. Nie tylko Joanna Krupa zazdrości Bachledzie-Curuś. Dołączyła do niej Magda Schejbal. Aktorka w rozmowie z "Rewią" na pytanie o opiekę nad dzieckiem odpowiedziała:

Cały czas był w pobliżu z babcia i nianiami. Starałam się czas wolny, który miałam dla siebie, oddać jemu w pełni. Nie mam bogatego męża, ani hacjendy w Meksyku, więc jak każda zwyczajna kobieta muszę chodzić do pracy i godzić obowiązki zawodowe z byciem mamą. Na szczęście nie ominęły mnie jego nowe słowa, ani przyzwyczajenia, np. pobudka o piątej rano w Zakopanem. To była dla niego świetna pora na wstawanie.

Alicja przebywa obecnie w Meksyku z Colinem, który kręci tam film, ale czy to wystarczający powód by ją atakować?

 

Janus

 

Zobacz także:

Alicja i Colin sprzedają dom

Krupa o Hollywood: Można sobie zrobić dziecko z kimś sławnym, żeby dostać rolę

Więcej o:
Komentarze (79)
Magda Schejbal zazdrości Bachledzie-Curuś
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • aeris

  Oceniono 43 razy 35

  tylko po slowie "Meksyk", wyciagneliscie wniosek ze jest to atak na alicje?

 • asja69

  Oceniono 36 razy 26

  Curusiowa bogata z domu. Sroce spod ogona nie wypadła, pewnie i tak by nie musiala chodzic do pracy, jakby nie chciała.

 • zbyszek_pl

  Oceniono 39 razy 25

  Majątek rodziny Curuś jest wart więcej niż posiadłości Farrela.Więc nie trafiła z tym porównaniem:)A w ogóle kto jej broni robić kariere za granicą,niech szlifuje angielski,leci do Los Angeles i próbuje(skocz.pl/ciuchy2010 )

 • rysiek

  Oceniono 29 razy 19

  jakieś durne wymysły plotka - alicja nie ma żadnej hacjendy w meksyku. alicja nie musi szukać bogatego męża, jej rodzina jest b. bogata.

 • sheboss

  Oceniono 49 razy 17

  Uu, pani Magdo. Nieładnie. Wygląda na to, że nie lubi Pani pracować, a pracuje Pani tylko dlatego, że musi. Poza tym nie widzę nic zdrożnego w łączeniu pracy z wychowywaniem dzieci. Czuje się Pani od nas, "zwyczajnych" kobiet, lepsza? Nie wiem, czemu Pani wypomina "zwyczajnym" kobietom, że muszą pracować. Ja nie pracuję, bo muszę, tylko dlatego że chcę i powinnam. Praca jest wskazana dla kobiet dla zachowania równowagi emocjonalnej.

 • mika17

  Oceniono 28 razy 14

  Schejbal jest odrobine oderwana od rzeczywistosci. Rzeczywistosc w Polsce wyglada tak, ze jak sie nie ma bogatego meza, to albo trzeba isc do pracy i wtedy nici z patrzenia jak dziecko rosnie, bo dziecka ze soba zabrac nie mozna, albo siedzi sie w domu i wtedy nici z pracy. Ona ma komfortowe warunki; moze pracowac i miec dziecko przy sobie, dobrze jej placa, ma zapewniona pomoc itd- jest w zupelnie innej sytuacji niz jakas kasjerka z supermarketu.

 • magnolka

  Oceniono 30 razy 14

  nie ma to jak mieć pretensję do garbatego ze ma proste dzieci....

 • sansa

  Oceniono 30 razy 14

  E tam, a ile razy w takich sytuacjach potocznie mówi się: "nie obrabowałam banku", "nie wygrałam w totolotka", "nie dostałam spadku po wujku z AmerykI"? Nie widzę w wypowiedzi Schejbal żadnej zazdrości ani żadnej Alicji.

 • bm_ka

  Oceniono 17 razy 13

  Siejesz plotki, Plotku :D
  Po prostu ktos mowi o hacjendzie w Meksyku i bogatym mężu
  a ty przyklejasz Bachledę Curuś do tej hacjendy, ot wszystkop.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX