Poniedziałek o pierwszym razie z facetem

To był typ sportowca - mówi Jacek.

Jacek Poniedziałek od kilku lat otwarcie mówi, że jest gejem. Mówił o tym w wielu wywiadach i trzeba przyznać, że każdy z nich był pikantny. Jednak ten, który ukazał się w najnowszym "Wprost" jest uznawany wręcz za niesmaczny.

 

Poniedziałek opowiada w nim, jak nazwał pierwszy raz kolegę "pedałem":

Rodzice jednego z kolegów wyjeżdżali za granicę i przywozili stamtąd świerszczyki. Oglądaliśmy je potem w wykopach jakiejś wielkiej budowy i wracając do domu, wymienialiśmy się wrażeniami. Ja mówię: "Boże, ale wielkie te cipki", a on na to: "Cipki nic, ale te kutasy!?. I ja wtedy mówię do niego bez namysłu: "Pedał?. A potem całą drogę, jak już sobie poszedł, myślałem o tym, co mu powiedziałem.

Aktor poszedł jednak dalej i pierwszy raz opowiedział o... pierwszym razie z facetem:

o było jakoś wkrótce po tej rozmowie na temat świerszczyków. Miałem kolegę w podstawówce, typ sportowca, i pewnego razu byłem u niego w domu i razem oglądaliśmy Wyścig Pokoju. Potem nagle postanowiliśmy się pobawić w tatę i mamę. I zabawiliśmy się, dosłownie.

Mrock

 

Zobacz także:

Nowi/starzy idole według "Vivy"

Poniedziałek o orgiastycznych snach i adopcji przez gejów

Braciak o aktorach: to pedalstwo

 

Więcej o:
Komentarze (59)
Poniedziałek o pierwszym razie z facetem
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • sansa

  Oceniono 72 razy 60

  Hm, niesmaczne w równym stopniu, co opowiadanie pikantnych szczegółów z "pierwszego razu" przez osoby heteroseksualne. Może jestem niedzisiejsza, ale granicy intymności swojej i cudzej nie powinno się przekraczać na forum publicznym. Takie zwierzenia przesuwają granicę tego, co wypada pokazać. A potem wielkie zdziwienie, że paparazzi wjeżdżają komuś w majtki albo pod kołdrę.

 • bezkrytycznie

  Oceniono 75 razy 55

  Dzięki temu, wszyscy koledzy z podstawówki wiedzą, który z nich, jako pierwszy stuknął Poniedziałka. Boskie.

 • lambaluna

  Oceniono 37 razy 29

  Ośmieszacie się(zwracam się do komentujących), mówiąc, że jesteście tolerancyjni wobec gejów, pod warunkiem, że się nie wypowiadają na pewne tematy. Jakoś "pikantne" historyjki w wykonaniu heteroseksualnych gwiazd nie wzbudzają takiego niesmaku. Ok, ale w takim razie po co te deklaracje o tolerancji? Ja bym chciała zobaczyć takie oburzenie pod newsem o Katy Perry, Katie Price albo Lady Gadze, których kariera opiera się na epatowaniu seksem. W Polsce też - Chylińska u Dzrzyzgi opisała, jak to z podniecenia jeździła tyłkiem po dywanie, a Przybylska opowiadała o swoich sferach erogennych w piśmie dla Pań. Jakoś nikt tego nie podchwycił.

 • tom

  Oceniono 34 razy 26

  żenujące jak dla mnie.nie ważne czy hetero czy homo seks powinnien zostać sprawą intymną.

 • lukis

  Oceniono 43 razy 21

  Zaczynał już w podstawówce? OMG to naprawdę coś z nim nie tak...

 • feela

  Oceniono 23 razy 17

  Dobre te "Cipki nic, ale te kutasy!?" hahaha ; ))

 • ponypony

  Oceniono 23 razy 17

  a niby czemu przesada a jak inne gwiazki opowiadaja jak sie dupcza ze szczegolami to co dlatego ze sa hetero to moga?...mi to tam wisi jedni mowia o seksie hetero inni o homo i wedlug mnie ten wywiad nie jest niesmaczny

 • poland

  Oceniono 16 razy 14

  A co Was to tak zniesmacza..? Jakby opowiadal o pierwszym razie z dziewczyna to byloby w porzadku, tak? Czysta hipokryzja! Przeczytajcie caly artykul w gazecie i wtedy oceniajcie. Jak q.. czytam, ze to dla niektorych z Was obnoszenie sie i epatowanie gejowstwem, to jeszcze niewiele widzieliscie, oprocz 4 scian wlasnej sypialni. Co niektorzy to nawet i tych scian nie widza bo lepiej po ciemku ;-) Sami jestescie niesmaczni ze swoja dulszczyzna.
  Jacek opowiada o czym chce i komu chce. JEGO DECYZJA!
  Nie ma w tym nic niesmacznego, oprocz Waszych (niektorych) komentarzy :-)

 • wasza_mama

  Oceniono 14 razy 14

  Hehehe i niech opowiada.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX