Wiśniewski będzie menadżerem MANDARYNY?

Chce jej pomóc w promocji płyty. O co chodzi?

Mandaryna była jedną z pierwszych osób, które wspierały Michała Wiśniewskiego po jego rozstaniu z żoną Anią. Marta i jej partner Wojtek Bąkiewicz starali się spędzać z nim dużo czasu i zapewnić różne rozrywki, które pomogą mu zapomnieć o problemach. Teraz Michał chce się odwdzięczyć Mandarynie. Jak?

We wrześniu Michał zaczyna współpracę z Martą. Chce jej pomóc w sprawach zawodowych. Niewykluczone, że zajmie się jej menadżmentem. Zbliżyli się do siebie, ich relacje nie były tak dobre od dawna - powiedziała "Takie jest życie" znajoma Michała.

To właśnie kariera Mandaryny przyczyniła się do rozpadu jej małżeństwa z Michałem. Teraz Wiśniewski chce pomóc ex żonie w karierze. Tylko oczy osoba, której kariera od kilku lat stoi w miejscu, a ona sama tonie w długach powinna zajmować się doradzaniem innym?

 

Sancita

 

Zobacz także:

Wiśniewscy się pogodzili?!

Wiśniewski będzie doradzał ludziom z problemami

Więcej o:
Komentarze (34)
Wiśniewski będzie menadżerem MANDARYNY?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • meg77

  Oceniono 12 razy 10

  A za chwilę Wiśnia weźmie i to zdementuje i tyle wszystkiego:-P Witamy nową wspaniałą redaktorkę, o niebywale wymyślnym pseudo! Gros kreatywności redaktorów internetowych do tego się sprowadza - do wymyslenia pseudo, że klękajcie narody;-)

 • wojtekrihanna

  Oceniono 9 razy 9

  Tak , bo wy wiecie , że on tonie w długach .
  Powiedział wam to ?!

 • bezkrytycznie

  Oceniono 11 razy 7

  ona z takim głosem i z takim menadżerem na pewno odniesie sukces. w albanii.

 • kwasek

  Oceniono 8 razy 6

  co za hipokryta próbuje ją znów reaktywować,najpierw ją zgnoił a teraz obmyślił plan który tylko spowoduje ze i tak ludzie go jeszcze bardziej znienawidzą a ją wyśmieją ,no ale skoro jej jeszcze mało to czekamy

 • gosia2000

  Oceniono 10 razy 6

  doskonale pamietam Michala okrutnie wysmiewajacego wokalne zdolnosci Mandaryny...tymczasem jak bida zajrzala do lodowki, zona spakowala sie i odeszla to i Mandaryna nagle objawia sie jako talent.

 • waszpan

  Oceniono 6 razy 6

  ta dwójka to głupcy

 • piweczko

  Oceniono 6 razy 6

  przeciez on i ona wogóle nie umieją spiewac co oni chcą sie skompromitowac?

 • jadzka

  Oceniono 7 razy 5

  jaki jest sens wydania tej płyty?nie chodzi o to że ona nie ma głosu bo ile jest beztalenci którzy robią karierę?ale po takiej porażce to wątpię żeby ktoś jeszcze słuchał jej piosenek a Wiśniewski też jakimś wybitnym muzykiem nie jest żeby nagrać wielkie hity

 • grabarz_001

  Oceniono 7 razy 5

  bigos //

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX