Łapiccy mają służącą!

"Kamila jest bardzo zajęta" - twierdzi Andrzej Łapicki.

Gdy informacja o związku 86-letniego Andrzeja Łapickiego i 26-letniej Kamili ujrzała światło dzienne, szybko pojawiły się opinie, że aktor znalazł sobie na jesień życia opiekunkę i pielęgniarkę. Okazuje się, że wcale tak nie jest. Jak donosi magazyn "Świat i ludzie", Kamila i Andrzej mają w domu służącą.

Kamila jest bardzo zajęta i nie ma czasu na takie zwykłe, domowe zajęcia. Ponadto wolne chwile wolimy spędzać na rozmowie, w teatrze czy przyjemnych spacerach - powiedział magazynowi "Świat i ludzie" Łapicki.

Łapicka jest z wykształcenia jest teatrolożką i pracuje jako dziennikarka. Pisuje felietony do różnych gazet. Dziewczyna jest bardzo zajęta. Ostatnio pochłonęło ją pewnie obmyślanie nowej fryzury:)

 

Szaza

 

Zobacz także:

SZOK: Kamila Łapicka ogoliła głowę!

Kamila Łapicka robi karierę

Łapicki OŚWIADCZYŁ się na pierwszej randce!

Więcej o:
Komentarze (23)
Łapiccy mają służącą!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • sansa

  Oceniono 42 razy 30

  Nie oni pierwsi i nie ostatni zatrudniają kogoś do prowadzenia domu. Bądźcie obiektywni. Jak piszecie o kimś z sympatią, to mówicie, że ma pomoc domową. Jak chcecie dowalić, to piszecie, że ma służącą. Niby niewielka różnica, ale wydźwięk inny, nieprawdaż?

 • grabarz_001

  Oceniono 35 razy 29

  a niech mają i szofera / duży + dla nich ,bo dają pracę innym ,zmniejszając bezrobocie//

 • zbyszek_pl

  Oceniono 26 razy 18

  Słowo służąca brzmi źle i pachnie 19 wiekiem kiedy niewolnictwo było legalne.Lepiej byłoby napisać że mają sprzątaczke lub pokojówkę(skocz.pl/ciuchy2010 )

 • fafur

  Oceniono 27 razy 15

  ja naprawdę nie potrafie zrozumiec tego związku, ale zyczę im wszystkiego najlepszego! A nam wszystkim miłego dnia ;)

 • kloceklego

  Oceniono 15 razy 13

  no co za wiadomosc. służąca? myślałem, że to słowo wyszło z użycia w połowie XX wieku. ale wzbudzacie sensację jak stado bawołów tumany kurzu na drodze do wodopoju

 • lambaluna

  Oceniono 15 razy 11

  Prawie każda gwiazda ma jakąś "miłą panią", która pomaga w obowiązkach domowych lub wielozadaniową asystentkę, więc nie manipulujcie teraz gawiedzią, aby wywołać odium w stosunku do Łapickich za to, że zatrudniają pomoc domową. Nie ma w tej chwili służących i panów. Jak chcecie się wysilić na złośliwość, to postarajcie się, aby nie robić tego na poziomie Super Expressu.

 • jankaj

  Oceniono 14 razy 10

  no idobrze-wcale sie nie dziwie łapickiemu-po to wzial sobie zone by moc sie nia nacieszyc na starosc a nie po to by go obsługiwala-sprzataczka nie jest przeciez niczym złym-wrecz odwrotnie-kobieta ma prace a panstwo lapiccy wiecej czasu dla siebie bo ich na to stac-wiec o co to halo?nie oni jedni

 • ladyaga

  Oceniono 18 razy 10

  Dodaliście zdjęcie, na którym wygląda na prawdę bardzo korzytnie (jak na nią) :) Do ffortaleza: redaguje dział "Cafe Kultura" w magazynie "Pani":)

 • monika_c

  Oceniono 13 razy 9

  A czym wg Plotka zajmuje sie sluzaca? Czy pomoc domowa albo pani od sprzatania to dla was sluzaca?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX