Kapryśny gwiazdor "Majki"

Nieźle się ustawił. Chciał mieszkania od TVN i dostał.

Tomasz Ciachorowski od prawie roku gra w serialu "Majka". Jego nazwisko nie było wcześniej znane, ale promocja TVN zrobiła wszystko, by Tomasz stał się rozpoznawalny. Mało tego. Ciachorowski jeszcze jako nieznany aktor miał swoje kaprysy. TVN je spełnił.

Udało mi się wynegocjować z produkcją "Majki" mieszkanie na krakowskim Kazimierzu. Ta prośba była moim jedynym kaprysem. Na Kazimierzu mieszkają moi koledzy z "Majki": Michał Lewandowski, Andrzej Deskur, a ostatnio przeprowadziła się też Joasia Osyda (...) Często po zdjęciach, mimo że padamy na twarz po czternastu godzinach na planie, idziemy do kina czy na piwo - powiedział "Show" Ciachorowski.

Jeszcze przed przeprowadzką do Krakowa, Ciachorowski krążył między swoim rodzinnym Gdańskiem, Zieloną Górą ( gra tam w teatrze), a Krakowie ( plan zdjęciowy "Majki"). Stacja dba o swoje gwiazdy. Jedna produkcja i Tomasz już ma opinię największego "ciacha" w TVN. Magia nazwiska działa.

 

Szaza

Zobacz także:

"Majka" wróciła na plan. Foto

Ciachorowski: Nie interesuję się piłką nożną

Więcej o:
Komentarze (52)
Kapryśny gwiazdor "Majki"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • jadzka

  Oceniono 22 razy 16

  też mi gwiazda skończy się ten gniot to nikt pamiętać nie będzie

 • sibelius

  Oceniono 23 razy 15

  Mierny aktorzyna :) Taki sam "gwiazdor" jak Wesołowski. :) Napuszony z wiecznie rozchylonymi usteczkami i cielęcym pozbawionym myśli wzrokiem. :)

 • go

  Oceniono 30 razy 14

  Dla mnie to on jest taki aseksualny goguś.

 • rezolutna

  Oceniono 22 razy 14

  jaki sztuczny usmiech

 • cholera

  Oceniono 29 razy 13

  Ten koles jest mega lalusiowaty - wyglada jak zniewiescialy, pustoglowy beach-boy; czyli priorytet to plaza, opalenizna, napakowanie i obnazone 'laski' i wiecej takiemu nie potrzeba. Zgrałby sie z Adamczykiem; maja cos podobnego; moze ten kolor oczu bobasa.. Nie przekonuje mnie.

 • nieubrany

  Oceniono 26 razy 10

  No też mi gwiazda, następny co został z dupy wzięty.

 • ffortaleza

  Oceniono 16 razy 10

  TAKI Z NIEGO GWIAZDOR JAK ZE MNIE PAPIEZ

 • feefee

  Oceniono 20 razy 10

  W tym mdlym blondzie wygląda obrzydliwie. Pownien zmienić farbę.

 • oko

  Oceniono 17 razy 9

  Rozkapryszony to fakt ale czy gwiazdor ???.Powinni jeszcze poprosić o codzienną dostawę beczki piwa na plan zdjęciowy ,,Majki" :) :) :).

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX