Dubieniecki dogadał się z Kaczyńskim w sprawie wyborów

Prezes Prawa i Sprawiedliwości obiecał mu, że w wyborach parlamentarnych...

Marcin Dubieniecki płynnie wszedł do świata polityki. Jak dowiedział się Fakt.pl wszystko już dogadał z prezesem Prawa i Sprawiedliwości Jarosławem Kaczyńskich. W przyszłorocznych wyborach parlamentarnych ma wystartować w Gdyni z numerem 1.

 

Mąż Marty Kaczyńskiej przeszedł długą drogę od syna polityka SLD i działacza SdRP do Prawa i Sprawiedliwości. Szef Komitetu Wykonawczego PiS Joachim Brudziński zaznaczył, że czeka na jasną deklarację Marcina:

To nie jest tak, że w PiS arbitralnie i odgórnie podejmuje się takie decyzje jak umieszczenie kogoś na pierwszym czy drugim miejscu listy wyborczej. Najpierw musimy wiedzieć, czy pan Dubieniecki w ogóle będzie wyrażał chęć wejścia do polityki, bo tego na razie nie wiemy. Potem odpowiednie władze statutowe partii podejmą decyzje.

Jednak inny poseł PiS potwierdził informacje na temat przydzielenia pierwszego miejsca w Gdyni Dubienieckiego. Natomiast sam zainteresowany nie był taki rozmowny:

Nie potwierdzam, nie zaprzeczam.

Zagłosowalibyście na niego?

 

Zobacz także:

Co Dubieniecki myśli o Kaczyńskim?

Marta i Marcin - namiętność na Helu

Więcej o:
Komentarze (98)
Dubieniecki dogadał się z Kaczyńskim w sprawie wyborów
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • sansa

  Oceniono 27 razy 21

  Tak naprawdę to Dupieniecki nie ma żadnych poglądów, czy idei. Anie lewicowych, ani prawicowych. To jest tylko kwestia karierowiczostwa. Bodaj przez łóżko prezydentówny. Ważne, żeby trzepać kasę i ludziom wciskać kit.

 • magdamm

  Oceniono 15 razy 15

  Karierowicz. Sympatyk lewicy cudownie nawrócony na "właściwą drogę" 10 kwietnia.

 • mika17

  Oceniono 15 razy 15

  Ciekawe do kogo poleci Dubieniecki jak w przyszlym roku pis bedzie mial 6% poparcia? Ja wiem, ze on zawsze bedziem plynal z pradem, ale kto bedzie chcial tego cwaniaczka przyjac?

 • aaricia

  Oceniono 19 razy 15

  pffff karierowicz, chce usilnie zrobic kariere na plecach zonki( Marty)a prezes JK to oczywiscie lyknal.... jak wiadomo JK zwiaze sie z kazdym, wczesniej lepper, teraz ex-sld, co tam, byle dorwac sie do koryta..... NIE dziekuje.

 • grabarz_001

  Oceniono 19 razy 15

  Tym panom ,już dziękujemy //

 • bulenka

  Oceniono 21 razy 15

  Nie zagłosuję na niego ! Ale nie wiem na kogo zagłosuję. Niestety Pani Jaruga Nowacka już nie żyje, tak samo pan Rybicki, a Pani Senyszyn jest teraz europosłanką

 • cholera

  Oceniono 14 razy 14

  NIE. MAM DOSC PISOWSKIEJ SZOPKI pelnej zawisci, nienawisci, zadufania, obludy i ciaglego nakrecania SPOROW. DOSC TEGO. Tak, Dubieniecki to karierowicz!

 • lukis

  Oceniono 18 razy 14

  Powinien wspierać żonę, a nie lansować się w mediach.. zresztą ona nie lepsza.

 • paskuda

  Oceniono 24 razy 14

  Pan Jarosław Kaczyński, w trakcie kampanii czuł juz prawie smak prezydentury, był rozluźniony i prawie uśmiechnięty. Teraz okazuje się, że nie mógł przybyć na przysiężenie Prezydenta Komorowskiego, ponieważ było ono "wynikiem śmierci jego brata". Czyli że gdyby wygrał wybory, to też by nie przybył, na własne zaprzysiężenie?! O nie! To byłaby zupełnie inna sytuacja! Pan Kaczyński jest kryptomonarchistą, marzy o sukcesji władzy, pod warunkiem, że władzę sprawuje ktoś z jego rodu. Mam nadzieję, że świeżo nawróceni (po 10 kwietnia) na PIS przejrzeli już na oczy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX