GÓRNIAK W "TAŃCU Z GWIAZDAMI". Z kim zatańczy?

Tylko u nas! Wytypowano dwóch tancerzy. Wybierzcie partnera dla Edyty! SONDAŻ.
Udział Edyty Górniak w "Tańcu z gwiazdami" jest już przesądzony. Umowa artystki z TVN ma być podpisana w przyszłym tygodniu. Jak udało nam się dowiedzieć, Górniak wbrew temu co pisały niektóre media nie dostanie 100 tysięcy za odcinek. Gwiazda może liczyć na połowę tej kwoty.

Gwiazda takiego formatu jak Górniak mogłaby ubiegać się o fotel jurora programu, ale wokalistka zdecydowała się wziąć udział w konkursie i poddać ocenie widzów. Kto będzie uczył ją kroków tańca towarzyskiego?

 

Jak dowiedział się Plotek, stacja TVN wytypowała dwóch tancerzy - Cezarego Olszewskiego i Jana Klimenta. Czarek wygrał z Magdą Walach 7. edycję "Tańca z gwiazdami", a Jan doszedł do finału 10. edycji programu z Nataszą Urbańską. To TVN wybierze teraz dla Edyty odpowiedniego tancerza. Na kogo stawiacie?

 

Cezary Olszewski:

 

Jan Kliment:


 

Szaza

 

Zobacz także:

Edyta Górniak - warkoczyki, żółte okulary i sexy nogi

Edyta Górniak wciąż z Mają

Górniak śpiewa "Jestem kobietą" w nowej aranżacji

 

Z kim powinna zatańczyć Górniak?
Więcej o:
Komentarze (180)
GÓRNIAK W "TAŃCU Z GWIAZDAMI". Z kim zatańczy?
Zaloguj się
 • pazdzioch

  Oceniono 16 razy 8

  Przeciez edzia to histeryczka i bedzie płakała jak dostanie niskie noty hahahahaha

 • zbyszek_pl

  Oceniono 8 razy 6

  Ciekawe jak Edyta będzie reagować na krytyczne uwagi jury.Bo chyba nie wynegocjuje takiego kontraktu który zapewniałby jej same pochwały.Zawsze była wrażliwa na krytyke(skocz.pl/ubrania2010 )

 • podpisany

  Oceniono 15 razy 5

  Ona w ogóle nie zatańczy. Ona nie umie tańczyć. W jej ruchach nie ma seksapilu. Jest jak sztywna jak kołek. Ona jest jak szewski, drewniany gwóźdź. :)

 • sensation

  Oceniono 9 razy 5

  plotek.pl sam sie gubi w swoich rewelacjach pisali ze Czarek zatanczy z Dorota Zawadzka a Edyta nie chciala Janka,bo niby byl dla niej za niski,mysle ze Edzia w ogole nie wystapi,tylko robi szum :)

 • andrea

  Oceniono 4 razy 4

  Nie, no tylko KLIMENT !!! Wyłącznie JANEK !!! świetny facet, świetny tancerz !!!

 • gonzo

  Oceniono 6 razy 4

  No to TVN-owi się szybko zwróci...dużo ludzi będzie głosować za nią, a może jeszcze więcej przeciw (fankluby blachary), szkoda mi trochę pozostałych uczestników, Górniak nie będzie chciała ciężko pracować, a miejsce w finale ma z urzędu...

 • gajowy

  Oceniono 8 razy 4

  DOBRE SUPER NIANI DOSTAŁA PROPOZYCJE ....A DODA NIGDY.......

 • lancet

  Oceniono 6 razy 4

  Smrodzie nikt i nigdy nie zaproponuje TzG.Wiecie dlaczego bo ta sciera nie ma pojecia o tancu.PLOTEK popros Jozefowicza o komentarz jaka pilna uczennica byla Smroda.Ja juz znam odpowiedz: B E Z T A L E N C I E !!!!!

 • grabarz_001

  Oceniono 8 razy 4

  Z KIM BY NIE ZATAŃCZYŁA ,TO I TAK WYGRA //

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX