Skomentuj:
Komentarze (44)
-
"Wielkie zaskoczenie dla fanów Ali Janosz", a dla mnie jeszcze większe, bo dla nie-fanów ślad po Ali zaginął już dawno. Ta fryzura tlenionej starej ciotki dodała jej 20 lat, makijaż tak naturalny, że niewidoczny...Widać, że się kochają i życzę im tego jak najdłużej!!
-
Ala ma atomowy głos!
Polecam płytę bandu w którym spiewa...HooDooBand -
Już myślałam, że o tym nie napiszecie. Ślub odbył się w sobotę a wy tak długo zwlekaliście. Nie było mnie tego dnia w Pszczynie, ale słyszałam od znajomych, że był bardzo piękny.
A z tego męża to podobno straszny śmieszek. Cały czas się uśmiechał;)) -
łanie wyglądała. sympatyczna dziewczyna z niej.
-
jak zwykle tytuł zwala z nóg. zabrzmiało tak jakby do tej pory miała faceta, ale go puściła kątem dla kolegi z zespołu. no i nie rozumiem tego zdania: "Wielkie zaskoczenie dla fanów Ali Janosz." - czym jest to zaskoczenie? parę miesięcy temu pisaliście, że jest bodajże zaręczona z tym kolesiem więc jakie to zaskoczenie, że w końcu wzięła ślub? no i najlepsze jest to, że już chyba zawsze będzie trzeba przy jej nazwisku podawac: "zwyciężczyni pierwszej edycji Idola", bo nikt jej nie kojarzy z innego powodu.
-
Ala miała 100 razy ładniejszą sukienkę niż "wywalam cyce" Liszowskiej :) Wszystkiego naj naj i co tam się jeszcze życzy :)
Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX














