Mandaryna wspiera Wiśniewskiego w ciężkich chwilach

Rozstanie z Anią ich pogodziło.

W ciężkich chwilach rozstania z obecną żoną Ania Michał Wiśniewski może liczyć na poprzednią. Jak podaje Fakt.pl piosenkarz odnowił kontakt z Mandaryną. Chce jej nawet pomóc w karierze i nagraniu płyty (to mu serdecznie odradzamy).

Michał stale przebywa z Mandaryną. Zaprosił ją na koncert Ich Troje i pozdrawiał ze sceny. Chce też pomóc jej w karierze. To nie tylko zawodowe zbliżenie!

Jeśli Michał i Mandi wróciliby do siebie, byłoby to wydarzenie wakacji, które żyją jedynie konfliktem Doda - Maja.

Zobacz także:

Zostań fanem Plotka na FACEBOOKU

Ania Wiśniewska potępiona przez przyjaciół

Wiśniewski błagał Anię, by została

Więcej o:
Komentarze (73)
Mandaryna wspiera Wiśniewskiego w ciężkich chwilach
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • piotr04

  Oceniono 17 razy 15

  NIESZCZĘŚCIA CHODZĄ PARAMI

 • joellie

  Oceniono 23 razy 11

  Do tych wszystkich potępiających. Zanim kogoś ocenicie i potępicie, to zastanówcie się, czy sami jesteście tacy przeźroczyści. Michał wychował się w domu dziecka, miał o wiele gorszy start życiowy, niż większość jego rówieśników: chociazby bracia Cugowscy... Sam doszedł do sukcesu. Brak rodziców, normalnego domu wywarł emocjonalne piętno,ale to nie powód żeby go potępiać, ja go cenię

 • vanessaaa

  Oceniono 10 razy 10

  o nie.... znowu to samo? jak można ze sobą być po takich bluzgach?

 • albi90

  Oceniono 10 razy 10

  O MASZ!!! Wrócą pewnie do siebie! No cóż, to pewnie przeznaczenie... Chociaż Mandaryna ma nowego gacha...

 • bonus

  Oceniono 14 razy 10

  mandaryna nie umie spiewac wiec co to za kariera :/

 • czakel

  Oceniono 9 razy 9

  Są dwie rady,1. nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki. 2.stara miłość nie rdzewieje.Trzeba wybrać jedną z tych dwóch.Aniu przecież też można żyć w przyjażni z byłym. Powodzenia.

 • gosia2000

  Oceniono 8 razy 8

  U Wisni niczym w przychodni gieriatycznej: jedna wychodzi kolejna wchodzi...za nim ciezko nadazyc ale co do Mandaryny to juz kompletnie jestem nie na biezaca bo tam niedawno byl i hrabia i fotograf i jeszcze jakis taki inny a kazdy ponoc milosc jej zycia.

 • antysyf

  Oceniono 18 razy 8

  Wiśniewski idealnie pasuje do Andrzejewicz.Obydwoje są głupi i brzydcy.Obydwoje nienawidzą portali plotkarskich.Są aroganccy i kiedy ktoś ich atakuje gadają,że chce ich zniszczyc.Obierają się koszmarnie i dziwnie nazywają swoich fanów(Wiśnia-"Ichtrojowianie"
  Gosia-"Gosiomaniecy")

 • weneska

  Oceniono 12 razy 8

  ja na ich miejscu nie ryzykowałabym..za dużo epitetów padło między nimi..z doświadczenia wiem że to nie się zawsze odbija czkawka po jakimś czasie..ale dla dobra dzieci,dobrze by było jakby umieli w końcu ze sobą normalnie gadać.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX