Dubieniecki i Kaczyńska żyją w luksusie

Kasa pozwoliła zamienić mieszkanie na apartament, a samochód na limuzynę.

Marcin Dubieniecki ma swoje 5 minut. Kocha być w centrum uwagi, a taką możliwość dała mu ostatnia sytuacja polityczna w Polsce i żona. Adwokat pojawia się w mediach i stał się rozpoznawalny. Jest gwiazdą wśród ludzi kojarzonych z polityką.

 

Do szczęścia potrzeba jeszcze tylko pieniędzy, a Dubieniecki ma jej pod dostatkiem. Jak czytamy w "Polityce" Marcin jest wziętym adwokatem, co pozwala mu godnie żyć:

Interesy muszą iść Dubienieckiemu dobrze, bo w ciągu ostatnich lat dwukrotnie rodzina zmieniła miejsce zamieszkania - w 2008 r. przeprowadzili się z Sopotu do apartamentowca w Gdyni (kredyt na zakup mieszkania - 330 tys. franków szwajcarskich - wzięli wspólnie z rodzicami), a w ub. roku przenieśli się na jedno z najbardziej ekskluzywnych osiedli w tym mieście, gdzie cena metra kw. mieszkania przekracza 20 tys. zł. Zmienili też kilkakrotnie samochody. Jeszcze w 2007 r. Marcin jeździł Peugeotem, potem przesiadł się do Subaru Forestera, a ostatnio jeździ ekskluzywnym BMW X6. Marta trzy lata temu miała Volkswagena Golfa. Potem widywano ją najczęściej w sportowym Mercedesie C 200 Kompressor - można przeczytać w najnowszej "Polityce".

Jak to śpiewała Doda: To jest to czego nie odda nic, miłość, pieniądze, sława...

 

Mrock

 

Zobacz także:

Dubieniecki w liceum nieźle rozrabiał

ABW wkroczyła do kancelarii męża Kaczyńskiej

Kaczyńska z rodziną wzbudza sensację

Więcej o:
Komentarze (138)
Dubieniecki i Kaczyńska żyją w luksusie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • szaron_stoln

  Oceniono 71 razy 43

  Małżeństwo z Kaczyńską to był dla tego gościa interes życia.

 • sdn

  Oceniono 62 razy 38

  Skoro mają tyle kasy, to może uregulują rachunki za królewski pogrzeb na Wawelu.

 • xaxa

  Oceniono 52 razy 34

  Państwo zapłaciło za pogrzeby, Wawel, państw dało odszkodowanie,państwo utrzmywało Martę Wawelską przez ponad 3 mieiącew Pałacu. Dosyć tego. Taryfa ulgowa dla tej pary a zwłaszcza dla Marty się skończyła. Przeputała całą sympatię rodaków.Głupia, prostacka,złośliwa,msciwa, arogancka, pełna pychy i megalomanii. Nie piszcie już o niej !!!!!!

 • chwilaprawdy

  Oceniono 46 razy 34

  Typowy polski nowy ruski. Apartamenty za 20 000 zł / m, BMW , mercedesy itd. Wzięty adwokat zatrudniony w kancelarii prawnej tatusia - postkomunistycznego bossa dawniej PZPR a dziś SLD na Pomorzu (Kwidzyn).

 • dak

  Oceniono 41 razy 31

  " ... a Dubieniecki ma jej pod dostatkiem." Czego ma pod dostatkiem? Jeśli pieniędzy,to ICH a nie JEJ! Nie da się pisać po polsku?

 • rysiek

  Oceniono 50 razy 30

  szacunku, honoru nie kupi. martuś też nie odkupi tej sympatii (bezpodstawnej), którą miała po śmierci mlaskacza i jego żony... w tej chwili pamiętamy tylko o jego przekrętach ze skok-iem i o idiotycznych sesjach kostuchy w vivie...

 • toj

  Oceniono 43 razy 29

  A czy to ważne ile kto ma pieniędzy,gdzie mieszka,jakim samochodem jeździ? Liczy się to jakim jest człowiekiem.Jakimi ludźmi są Kaczyńscy i ich nowy nabytek Dubieniecki,większość Polaków wie.Czy wszystkie pieniądze jakie posiadają są uczciwie zarobione też wiemy a niedługo będziemy wiedzieć więcej.Jednak za bogactwo honoru kupić nie można,tym samym oni chociaż bardzo bogaci i wpływowi to okryci na wieki hańbą.

 • bogumila

  Oceniono 50 razy 26

  Czy w tym kraju uczciwy człowiek, utalentowany, inteligentny i pracowity ale bez układów ma możliwość takiego dorobienia się? Co ja godom, czy ma możliwość godnego życia!?

 • chwilaprawdy

  Oceniono 31 razy 25

  @ grzesioo - dla nich 300 000 zł różnicy na kursie franka to pryszcz. Oni robią takie wałki że na jednym przekręcie mają na czysto kilka milionów złotych, np. wyłudzenie przez Dubienieckiego 12 milionów zł z wrocławskiego SKOK-u. Ponieważ mają powiązania polityczne na samej górze i z lewa i z prawa, to nawet ABW nie może im się dobrać do doopy. Wystarczy zasłonić się tajemnicą adwokacką i odmówić składania zeznań. Ich stać na to by kupić sobie apartament za gotówkę, tylko nikt rozsądny i myślący nie płaci gotówką, bo później musiałby się tłumaczyć w skarbowym skąd dwudziestoparolatek (ur. 1980) miał milion zł na mieszkanie i pół miliona na samochód. Nie powie, że ukradł (wyłudził) z wrocławskiej kasy SKOK, tylko bierze się kredyt na rodziców i wszystko gra.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX