Dzieci Komorowskiego. Co robią?

W czasie kampanii to była tajemnica. Teraz jako dzieci przyszłego prezydenta będą pod ostrzałem mediów.

Dzieci Bronisława Komorowskiego nie włączyły się czynnie w kampanie prezydencką ojca. Unikały mediów i dziennikarzy . Nie występowały, jak Marta Kaczyńska w 2005 roku na plakatach wyborczych i w spotach telewizyjnych. Dlaczego? To była wspólna decyzja całej rodziny. Kim są dzieci Komorowskiego?

 

Zosia (ur.1979 r.) jest absolwentką dziennikarstwa. Pracuje w organizacjach pozarządowych. "Polityka" dowiedziała się, że Zosia oraz jej siostra Maria cieszą się dziś w sektorze pozarządowym renomą niezależną od nazwiska ojca. Tadeusz, (ur. 1981 r.) skończył socjologię i prawo.

 


Marysia (ur. 1983 r.) ukończyła Instytut Stosowanych Nauk Społecznych. Zamężna. Ma synka Stasia. Podobnie jak siostra pracuje w organizacjach pozarządowych jako wolontariuszka. Jej współpracownicy nawet nie wiedzieli, że jest córką Marszałka Sejmu. Piotr (ur. 1986 r.) studiuje nauki polityczne, a Elżbieta (ur. 1989 r.) studiuje na Uniwersytecie Warszawskim.

 

Dzieci Komorowskiego nie były zachwycone decyzją ojca o starcie w wyborach prezydenckich. Muszą zgłaszać pracownikom BOR wszelkie zakupy w internecie oraz uważać na to co piją i jedzą w miejscach publicznych.

 

Ponoć dzieci Komorowskiego nie chcą być na świeczniku mediów. Jeśli zmienią zdanie, to producenci "Tańca z gwiazdami" z pewnością do nich zadzwonią...

 

Szaza

 

Zobacz także:

Komorowska w kostiumie, Komorowski bez koszulki. Foto

Komorowski pokazał się z córką

Więcej o:
Komentarze (100)
Dzieci Komorowskiego. Co robią?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • zosiam54

  Oceniono 56 razy 22

  Jeszcze jedno na Kaczyńskiego głosowali Ci, którzy mieli FAKTYCZNIE tytuły przy nazwiskach, a nie tacy jak Bartoszewski (niby profesor), Kwaśniewski (nie skończył studiów), Wałęsa (bez wykształcenia- szkoła zawodowa), Hołdys ( szkoła podstawowa)i wielu wielu innych ,,wykształconych" ludzi. Okazuje się ,że Ci z ,, podstawowym" wykształceniem okazali się o wiele mądrzejsi od tych z ,, wyższym" i nie oddali głosów na Komorowskiego. Jaki będzie Twój idol okaże się w praniu.

 • miki83

  Oceniono 22 razy 12

  do mika17 Kaczyński jest dr prawa

 • el_martinez

  Oceniono 19 razy 11

  `pracuje w organizacjach pozarządowych jako wolontariuszka` - to znaczy że pracuje za darmo ?
  `Elżbieta (ur. 1989 r.) studiuje na Uniwersytecie Warszawskim` - ciekawy kierunek :P

 • muezzi

  Oceniono 20 razy 6

  Komorowski wygląda bardzo poczciwie. Niepokoi mnie za to obecność Harry'ego Pottera na zdjęciu. To jest już trochę dziwne.

 • nelaaa

  Oceniono 17 razy 5

  nie kurna nie występowały w spotach a to zdjęcie na górze może nie jest ze spotu tv!!?? debile

 • arabelka

  Oceniono 17 razy 5

  a zastanowiłaś się może nad tym, dlaczego pomimo, iż już ze 2 miesiące badają scenogramy nasi eksperci i odczytali już całość - te słowa właśnie tylko ujrzały świato dzienne??? Odp> zeby trfaić na taki podatny grunt jak ty..... ok kończę bo widzę że to i tak nie ma sensu..... nie zrozumiesz nic.

 • sandrinne

  Oceniono 20 razy 4

  chociaż właściwie odpowiem Ci: otóż takie ciasne główki jak Ty dają się złowić na prymitywne, populistyczne przedwyborcze obietnice :) Nie przypominam sobie, żeby Komorowski mówił coś o podatkach- a nawet jeśli, to rozumiem że to po prostu typowa przedwyborcza gadka. W tej chwili cała Europa przechodzi kryzys i wszystklie państwa poza Polską są na minusie jesli chodzi o wzrost gospodarczy. Aby uniknac sytuacji w jakiej teraz jest grecja, tzeba ciąc wydatki, zmniejszac deficyt i jesli bedzie taka potzreba, to zwiekszac podatki- ja osobiscie nie mam nic przeciwko zwiekszaniu podatków- chętnie zaplace wiecej, jesli tego wymaga sytuacja gospodarcza Państwa. Liczę że w tym kierunku bedzie szedl rzad-chociaz faktycznie moim zdaniem powinni najpierw przeprowadzic reformy i wtedy ewentualnie podnosic podatki. mimo wszytsko mam zaufanie do rzadu Tuska i jesli podniosa podatki to uznam ze tak tzreba bylo :]

 • sandrinne

  Oceniono 18 razy 4

  arabelka na takim poziomie jak tutaj prezentujesz prowadzisz negocjacje i podjemujesz "decyzje wagi państwowej" to podejrzewam że pies z kulawą nogą nie zatrudniłby takiego "prawnika"..także generlanie dla mnie to jest tania ściema z tym twoim "wykształceniem" wysil sie trochę to może Ci odpowiem na twoje absurdalne pytanie :)

 • sandrinne

  Oceniono 18 razy 4

  arabelka lektury szkolne czytałam, kiedy był na to czas :) broń Boże od "patryjotyzmu" pojmowanego w sposób podobny Tobie :) Powiedz, jak tam nauka w Cosinusie? ;)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX