Oto nowa Monika Sewioło

Pamiętacie ją?

Monika Sewioło była jedną z pierwszych uczestniczek jakie weszły do domu "Wielkiego Brata" w 2001 roku. Zasłynęła tym, że otwarcie mówiła: Chcę być sławna jak Madonna. W kraju, w którym przeciętność to najwyższa cnota, wywołało to sporą konsternację. Monika w efekcie dosyć szybko opuściła program...

 

Skorzystała jednak z szansy, jaką dała jej popularność i nagrała cover piosenki Stachursky'ego "Urodziłam się po to aby grać". Kawałek trafił na składankę promującą "Big Brothera", ale nie zdobył oszałamiającej popularności. Później Monika nagrała jeszcze album "Wiatr", który również przeszedł bez echa... Ostatnim jej medialnym osiągnięciem był udział w filmach "Gulczas, a jak myślisz..." i "Rób swoje, ryzyko jest twoje" oraz okładka "Playboya". Później ślad po Monice zaginął, aż tu nagle jeden z naszych czytelników znalazł ją na Facebook'u.

 

Przeżyliśmy szok. Monika dziś wygląda olśniewająco. Trochę nam szkoda, że nigdzie jej nie widać w mediach. Byłaby całkiem miłą odmianą od Joli Rutowicz i jej podobnych.

 

Tęsknicie za Moniką?

 

 

Monika kiedyś:

 

 

 

 

Monika dziś:

 

 

 

Aik

 

Zobacz także:

Gwiazda "Big Brothera" startuje do "Top Model"

Uczestniczka "Big Brothera" zabiła autem 2 osoby

Uczestnik "Big Brothera" zgarnie milion

Więcej o:
Komentarze (72)
Oto nowa Monika Sewioło
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • noltee

  Oceniono 57 razy 45

  A co słychać u szwagra brata jej sąsiadki?

 • leila

  Oceniono 48 razy 32

  ja nie tęsknie :P

 • bezkrytycznie

  Oceniono 42 razy 28

  "Tęsknicie za Moniką?" - a co ona, do jasnej cholery, takiego pokazała, żeby za nia tęsknić? Ludzie, ogarnijcie się! Czy naprawde wystarczy tylko trochę fotoszopa, żeby się znaleźć na pl0tku?

 • hienawtrampkach

  Oceniono 36 razy 26

  Czy teraz mamy być przygotowani na come back Moniki,będzie śpiewać czy tańczyć a może wszystko na raz?

 • tgl

  Oceniono 27 razy 23

  Dlaczego Plotek stara się na siłę szukać sensacji tam, gdzie jej nie ma? Monika pewnie umieściła na Faceook’u swoje zdjęcie licealne. Uwaga do Plotka: jeśli jakieś zdjęcie zobaczymy później, to nie oznacza, że ono jest później wykonane. Może dla Plotka to nie jest takie oczywiste, ale naprawdę zdjęcia mają taką dziwną właściwość. Ciekawe co napisałby Plotek, gdyby Monika umieściła zdjęcie z przedszkola – sensacja światowa, Monika S. odmłodniała o 30 lat w ciągu 9.
  Plotkowi proponuję przed napisaniem czegokolwiek napić się szklankę wody – zamiast.

 • sansa

  Oceniono 46 razy 22

  Więcej tapety i photoshopa.

 • son_of_blower

  Oceniono 27 razy 19

  boże, nie macie kogo już promować?!?!?!

 • tosemja

  Oceniono 26 razy 18

  To nie skalpel tylko troche photoshopa Ludzie ale nius z du...y czy ktoś za nią tęskni? To tak samo cenna informacja jak to że w pierwszą niedziele lipca do niedzielnego obiadu miałem kompot truskawkowy. Po co wy piszecie o takich bzdetach??????

 • lena85

  Oceniono 19 razy 17

  "...aż tu nagle jeden z naszych czytelników znalazł ją na Facebook'u" No nie do wiary!!! Pewnie sama podesłała tę fotkę, zważywszy na to, że nie można cudzych zdjęć wykorzystywać bez zgody ich właścicieli. Żenujący jesteście z tymi "newsami" ostatnio...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX