Robert Leszczyński PRZEPROSIŁ Isis Gee

Przez wiele miesięcy wmawiał ludziom, że Isis to facet.

Wraca Isis Gee. Wokalistka już nagrała 12 utworów i niedługo znajdą się na jej nowej płycie. Temat Isis padł też w "Pytaniu na Śniadanie". Pech chciał, że zaproszonym do komentowania plotek był Robert Leszczyński. A jak pamiętamy, Leszczyński przez wiele miesięcy utrzymywał, że Isis Gee to facet.

 

Prowadził nawet śledztwo w tej sprawie, aby udowodnić, że Tamara Gołębiowska (prawdziwe imię i nazwisko Isis) nie jest kobietą. Ostatecznie gwiazda wytoczyła mu proces i wygrała. Porażkę Leszczyńskiego widać do dziś, bo zanim powie coś złego o Isis musi się długo zastanawiać i cedzić słowa.

 

W porannym programie TVP2 wzniósł się na wyżyny kultury osobistej i przeprosił Gee na oczach milionów Polaków:

Chciałem w imieniu Roberta oświadczyć, że ta pani jest kobietą i Robert bardzo przeprasza - powiedział Mikołaj Lizut (Radio Roxy Fm) w "Pytaniu na Śniadanie". - Mogę co najwyżej przeprosić - dopowiedział sam Leszczyński.

Szkoda tylko, że w tym przepraszaniu pomagać mu musiał Mikołaj Lizut.  Widać, czasem trzeba dwóch osób aby powiedzieć zwykłe słowo "przepraszam".

Mrock

 

Zobacz także:

Isis Gee wraca jesienią

Polska dopiero 13. w półfinale Eurowizji

Isis Gee składa kondolencje

Więcej o:
Komentarze (26)
Robert Leszczyński PRZEPROSIŁ Isis Gee
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • feefee

  Oceniono 48 razy 42

  Żałosny kolo. Zniszczył dziewczynę parę lat temu, a teraz w honorowych przeprosinach musi mu "pomagać" kolega. Dla mnie facet jest skończony.

 • bezkrytycznie

  Oceniono 38 razy 34

  isis jest bardziej kobietą, niż leszczyński mężczyzną.

 • amadi1989

  Oceniono 34 razy 32

  A co za problem jest powiedzieć 'przepraszam'? Albo trzeba było uważać, co się mówi, nie miałby problemu.

 • dodatobogini

  Oceniono 37 razy 31

  Bardzo dobrze ze isis podała go do sądu ! skonczony idiota

 • itsonlywinter

  Oceniono 27 razy 25

  Kobieta została mocno sponiewierana w oczach Polaków przez człowieka , który szukał punktu, który miał przywrócić go na piedestał. Isis wyraźnie nie była przygotowana i nie spodziewała się tak ostrego, chamskiego i bezpodstawnego ataku na jej osobę - przykre jest to, że sama wokalistka nie wysyła negatywnych emocji, raczej jest/była pozytywnym światełkiem w Polskim bagienku show biznesowym i w moim przekonaniu nie zasługiwała na taki policzek. Sama przyznała, że ta plotka sprawiła jej więcej bólu niż choroba nowotworowa z która wygrała kilka lat temu. Wstyd mi za Leszcza i tych, którzy ślepo wierzą w każde jego słowo; czasami warto jest się zastanowić co się mówi, bo można skończyć tak jak Leszczyński i stracić 100 tysięcy złotych z konta bankowego.

 • kriss_de_valnor

  Oceniono 31 razy 21

  Głupi koleś, może sam jest kobietą dlatego innych oskarża o transseksualizm :P

 • gonzo

  Oceniono 27 razy 19

  Dziennikarz muzyczny który nie uważał Jacksona za wielkiego artystę...to tak jakby dziennikarz sportowy nie uznawał FC Barcelony za wielki klub piłkarski...

 • zamknacplotka

  Oceniono 22 razy 18

  a plotek kiedy PRZEPROSI Polaków za swoje wypociny ??? ;)

 • m4rc1n31

  Oceniono 16 razy 16

  Jeżeli osobiście nie przeprosił,to sam nie jest facetem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX