Co ekstremalnego chcą zrobić przed śmiercią znani faceci?

Znamy odpowiedzi.

Serwis logo24.pl, wzorem bohaterów filmu "Choć czas nas goni" zadał polskim znanym mężczyznom zaskakujące pytanie: Jakie najbardziej ekstremalne wyzwanie chciałbyś podjąć przed śmiercią? Oto co odpowiedzieli:

 

Tomasz Karolak:

 

Chciałbym wejść na K2. Samotnie, w jeden dzień, czyli tzw. stylem włoskim. Gdyby mi się udało, na górze otworzyłbym szampana, napił się i zrobił zdjęcia.

 

Maciej Stuhr:

 

Mam co najmniej kilka ekstremalnych marzeń. Po pierwsze - latanie na paralotni. Po drugie - pobyć samemu w górach. I nie chodzi mi o zdobywanie szczytów, tylko o to, by zmierzyć się z przyrodą. A jak góry, to jeszcze jedno - narciarstwo ekstremalne. Mówiłem, że tych marzeń jest parę.

 

Krzysztof Ibisz:

 

Nurkowanie na głębokość 100 m, najlepiej w Dahab w Egipcie, gdzie jest popularne miejsce zwane Blue Hole. Ten sport ma w sobie coś z medytacji. Utwierdza w przekonaniu, że życie powstało w wodzie. Nic nie wydaje mi się tak fascynujące, jak ta niesamowita głębia.

 

Serwis postarał się nawet o wycenę tych marzeń. Poza tym na to pytanie odpowiedzieli jeszcze Mariusz Kałamaga, Jacek Poniedziałek, Przemysław Saleta, Mateusz Kusznierewicz, Maciej Dowbor, Krzysztof Hołowczyc i Marcin Prokop. Szczególnie ten ostatni ma bardzo nietypowe marzenie...

 

Więcej znajdziecie w serwisie logo24.pl pod tym linkiem.


Aik

 

Zobacz także:

Czy Kammel wygryzie Ibisza?

Co Karolak zrobił, gdy dowiedział się o dziecku?

Ibisz z narzeczoną i synkiem na zakupach. FOTO

 

 

Więcej o:
Komentarze (16)
Co ekstremalnego chcą zrobić przed śmiercią znani faceci?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • ze

  Oceniono 34 razy 24

  Nazywanie Karolaka facetem to lekka nadinterpretacja tego terminu. Prawdziwy facet nie zostawia żony z dziećmi dla młodszej laski.No i spoglądając na Karolaka to widać,że całkiem się spoci jak wejdzie na czwarte piętro po schodach a co dopiero K2.Pomijając fakt, że żaden inteligentny człowiek nie będzie niósł w plecaku szampana, kiedy wybierze samotnie się na taką wycieczkę.Jak widać lansować można się też w swoich marzeniach, i tu pytanie, jak smutnym i żałosnym megalomanem trzeba być , żeby tak robić ?Ibisz też dorzucił kilka banałów o życiu a Stuhr to w porządku gościu.

 • wasza_mama

  Oceniono 29 razy 17

  Krzysiek Ibisz: Powiększyć biust.

 • m4rc1n31

  Oceniono 22 razy 16

  Coś ekstremalnego?zrobić Dodzie dziecko.

 • aniol_stroz

  Oceniono 18 razy 14

  Czy Ibisz nie przeczytał ulotki , że Botox na głebokości 100 metrów traci bezpowrotnie swoje właściwości? Czy chce się zanurzyć jako 18-latek a wyjść z wody jako 80-latek?

 • bezkrytycznie

  Oceniono 10 razy 8

  Ibisz: chciałbym zobaczyc, jak wygladam bez botoksów i operacji plastycznych, a potem umrzeć...

 • lk

  Oceniono 12 razy 8

  Uprawić sex z teściową na trzeźwo.

 • madziun2

  Oceniono 18 razy 4

  karolaka to tam będą chyba wnosić, grubą dupę

 • blackstars

  Oceniono 4 razy 4

  cienko oj cienko ;p

 • amadi1989

  Oceniono 11 razy 3

  Przez Was, Plotku, Karolak zaliczył wpadkę. Wystarczy popatrzeć na zdjęcia; Stuhr - elegancko, Ibisz też, a Tomcio Karolak, no cóż... ;)))))

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX