To mąż Marty chce do Warszawy. Ona nie

Ponoć to Marcin namawiał Martę na przeprowadzkę.

Nie przesadziliśmy, gdy napisaliśmy, że Marcin Dubieniecki lansuje się w Warszawie. Że jeździ po mieście swoim BMW, chodzi do drogich knajp i prowadzi rozliczne rozmowy. Zupełnie, jakby właśnie z polityką w stolicy wiązał swoją przyszłość. Pismo "Świat&Ludzie" donosi, że Marta z ulgą wróciła do Trójmiasta.

 

Marta nie przepada za Warszawą. Ten zgiełk i tempo życia męczyły ją. Mówiła, że nie wyobraża sobie życia z małymi dziećmi w stolicy - opowiada rozmówca pisma.

 

Za to jej mężowi energii dodaje właśnie "perspektywa rozpoczęcia nowego życia w stolicy". Marcin Dubieniecki nawet namawiał Martę na przeprowadzkę.

 

Kocha Warszawę, ma tu przyjaciół. Nie ma nic przeciwko temu żeby przenieść się z rodziną - pisze "Świat&Ludzie".

 

Przeprowadzą się czy nie?

 

Pegaz

 

Zobacz także:

Marcin Dubieniecki lansuje się w Warszawie

Kaczyńska z rodziną wzbudza sensację. Zdjęcia!

 

 

 

Więcej o:
Komentarze (55)
To mąż Marty chce do Warszawy. Ona nie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • dr.m.k.

  Oceniono 34 razy 20

  Dubieniecki- cwaniaczek, aferzysta czuje się w Warszawce doskonale z 3 dużymi bańkami na karcie. A ta bidula chciałaby dzieci pokołysać na huśtawce a nie w gnoju się taplać jak mężunio. Wot konflikt ! Najlepiej to jakby wyjechli gdzieś do Australii, Tasmanii czy Antarktydę. Adios...

 • laska3

  Oceniono 32 razy 20

  Marta jeszcze da się znieść, ale ten jej mąż wydaje się niezłym kombinatorem. Lepiej niech lansuje się w Kwidzynie.

 • sansa

  Oceniono 28 razy 20

  Oj tam, najwyżej będzie drugi rozwód.

 • jerzu

  Oceniono 31 razy 19

  lans lans, chyba myśli że jak ma "znaną" żonę to łatwo mu będzie wypłynąć na szerokie wody, ale chłopak może się bardzo rozczarować i po co mu taki wstyd?? heh

 • sansa

  Oceniono 21 razy 17

  @biskwit: polityka i gangsterka na wyższym poziomie mają wiele stycznych, niestety :-/

 • 3neweastwick

  Oceniono 28 razy 16

  widać że s.k.u.r....y.n!!!!!!

 • bezkrytycznie

  Oceniono 20 razy 16

  "jeździ po mieście swoim BMW, chodzi do drogich knajp i prowadzi rozliczne rozmowy. Zupełnie, jakby właśnie z polityką w stolicy wiązał swoją przyszłość." - jada BMW, chodzenie do drogich knajp i rozliczne rozmowy są dla was synononimem prowadzenia polityki? mnie to przypomina raczej gangsterkę na wyższym poziomie :))))

 • ben_oni

  Oceniono 31 razy 15

  Nie lubi Warszawy, o ile nie mieszka się za friko w Pałacu Prezydenckim? Wtedy, to Warszawa jest piękna, z okien pałacowych?
  A jesli mają taki problem to niech zamieszkają w Toruniu, czyli mniej więcej w środku drogi a jednocześnie blisko Ojca Dyrektora.

 • alex111

  Oceniono 31 razy 15

  Martunia- madonna pisowska. Rozwódka wzdradzająca poprzedniego męża-dziecko pięknego D urodzone nie w czasie- faktycznie nie ma się czym chwalić.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX