ABW wkroczyła do kancelarii męża Kaczyńskiej

Marcin Dubieniecki ma problemy.

Funkcjonariusze Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego wkroczyli do nieruchomości należących do Marcina Dubienieckiego. Jak podaje polskieradio.pl, ABW zabezpieczyła dokumenty w kancelarii prawnej Marka i Marcina Dubienieckich w Kwidzynie.

Nie było potrzeby przeszukiwania, zostało nam wydanych kilkanaście sztuk dokumentacji - powiedział portalowi polskieradio.pl prokurator Daniel Drapała, naczelnik wydziału śledczego Prokuratury Okręgowej we Wrocławiu.

Wkroczenie do kancelarii odbyło się na zlecenie wrocławskiej prokuratury. Nikt nie chce zdradzić, dlatego zabezpieczono dokumenty. Można jedynie domyślać się, że chodzi o nagłośnioną kilka miesięcy temu przez media sprawę rzekomych wyłudzeń pieniędzy od jednego z wrocławskich SKOK-ów. Pisano, że w sprawę ma być zamieszany Marcin Dubieniecki, czemu adwokat zaprzecza.

 

Na portalu polskieradio.pl, czytamy, że chodzi o kwotę 12 milionów złotych. Zarzuty w tej sprawie postawiono już 7 osobom, m.in. poznański prawnik i założyciel SKOK-u.

 

 

Szaza


Zobacz także:

Mąż Kaczyńskiej lansuje się w Warszawie

Polityk PiS: Marta jest spokojna, to Marcin szuka rozgłosu

 

Więcej o:
Komentarze (41)
ABW wkroczyła do kancelarii męża Kaczyńskiej
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • qba

  Oceniono 38 razy 32

  Zupełnie mi ich nie żal. Mają to, na co sobie w pełni zasłużyli. Kaczka zawsze wszystkich ścigała, wszystkich oprócz najbliższych. Widać taka niecna rodzinka. Mieczem wojujesz od miecza giniesz.

 • mika17

  Oceniono 36 razy 32

  Wyborczej mozna wiele zarzucic, ale nie to, ze nie przygotowuje takich materialow w sposob rzetelny. Nie pamietam kiedy(o ile w ogole) ostatnio przegrali jakis proces o znieslawienie badz pomowienie. To nie jest Fakt, Super Express ani Kurski.

 • ladyaga

  Oceniono 36 razy 26

  Czytałam komentarze - gdzie się podziali zagożali fani rodziny Kaczyńskich??? Czyżby odebrało mowe i zabrakło argumentów?:] To było do przewidzenia...

 • reki334

  Oceniono 28 razy 24

  już wiadomo czemu chce być posłem - immunitet

 • ffortaleza

  Oceniono 27 razy 23

  OD RAZU WIDAC, ZE TEN JEJ MEZUS TO KARIEROWICZ I MANIPULANT

 • zacznij

  Oceniono 29 razy 23

  Czyzby koniec pary ksiazecej? :-)))

 • gonzo

  Oceniono 27 razy 21

  Dubieniecki od dawna był znany jako cwaniak, więc nikogo to nie powinno dziwić.

 • rack

  Oceniono 24 razy 20

  marcin od samego początku pchał sie tam gdzie go nie chcieli i tatuelek pomagal;/

 • sandrinne

  Oceniono 23 razy 19

  zosiam54 a jakich komentarzy się spodziewałaś na temat karierowicza który ma sporo za uszami?zamieszany w jakieś podejrzane interesy, upolował już drugą córkę polityka- tą pierwszą, ole k.(córkę posła P.O.) podobno zdradzał i zdarzało mu się podnieść na nią rękę. NIC DOBREGO TEN DUBIENIECKI! :/

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX