Janusz i Natasza mają ciąg okładkowy?!

Pojechali z fotografem gazety do Bombaju zrobić sobie kolejną "spontaniczną" sesję zdjęciową.

Janusz Józefowicz i Natasza Urbańska wpadli w ciąg okładkowy. Ustawki z kolorowymi magazynami i wywiady ciągle o tym samym to ostatnio ich ulubione zajęcie. Fotografowali się już nad stawem w Jajkowicach, a ostatnio pojechali z fotografem "Vivy" do Bombaju.

 

Wywiadu gazecie udzieliła Natasza, ale Janusz jak zwykle musiał wkręcić się do sesji zdjęciowej. Materiał o wyjeździe Nataszy i Janusz do Bombaju liczy 13 stron!

 

magazyn "Viva" nr - 15 (351) 22 lipca 2010

 

Natasza w wywiadzie opowiada o podróży do Bombaju, Kalince, filmie Jerzego Hoffmana i oczywiście o idealnym, cudownym, wszechstronnym Januszu.

Janusz jest moim sternikiem od 15 lat, odkąd pracuję w Buffo. To mój mistrz i wyrocznia. Niech sobie gadają, co chcą, ale bez niego rozbiłabym się o różne, czasem niewidoczne rafy - powiedziała "Vivie" Natasza.


Nigdy nie wątpiliśmy w nadzwyczajne zdolności Janusza, bo Urbańska podkreślała to w każdym możliwym wywiadzie. Nataszy proponujemy zrobić sobie przerwę od flirtu z gazetami. Może czas wyjechać na wakacje bez reportera gazety?

 

Szaza

 

Zobacz także:

Natasza i Janusz męczą córkę na sesji

Hoffman kręci z Urbańską w 3D

Więcej o:
Komentarze (38)
Janusz i Natasza mają ciąg okładkowy?!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • lambaluna

  Oceniono 51 razy 35

  Teraz w TV co chwila leci reklama nowej Vivy z tekstem o życiowych wyborach tej pary - kariera w Bollywood czy kolejne dziecko... ciężko o coś bardziej żałosnego niż takie intymne zwierzenia pomiędzy reklamą pasztetu i podpasek.

 • ashley221

  Oceniono 46 razy 30

  no tak! pchają się wszędzie a potem się dziwią że ludzie za nimi nie przepadają. co za dużo to nie zdrowo! aż mnie mdli na ich widok ;/

 • aksak

  Oceniono 35 razy 27

  Mistrz i wyrocznia? Jej się chyba role mężczyzny w domu pomyliły!!! Ale pasują do siebie, oboje mają parcie na szkło, że aż mdli.

 • browaryr

  Oceniono 29 razy 25

  dla kasy pseudo artysci zrobia wszystko

 • bionda

  Oceniono 43 razy 23

  czy tylko mnie ona tak strasznie wk**wia?

 • gajowy

  Oceniono 28 razy 22

  .....jest tylko żoną swojego męża ....

 • arna

  Oceniono 36 razy 22

  Oni juz siegneli dna najwiekszej zenady, nie maja zadnych propozycji, czego sie nie dotkna to klapa wiec musza sie przypominac i gadac setny raz jak to sie kochaja i cenia!

 • maruda2

  Oceniono 32 razy 18

  słodko ze az mdli!

 • mika17

  Oceniono 30 razy 18

  @kryptonim: odpychajaca jest jej nieszczerosc. Ona nie jest soba, zawsze robi wszystko tak, jak jej kazal maz. To tego ludzie nie kupuje, bo predyspozycje do bycia gwiazda ma.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX