Wiśniewski błagał Anię, by została

Nie było czego ratować.

O tym, że Michał Wiśniewski ma trudny charakter wiadomo, było nie od dziś. Często popadał w konflikty zarówno ze współpracownikami jak i z rodziną. W tym z trzema żonami. Wydawało się jednak, że związek z Anią, będzie tym najtrwalszym. Niestety piosenkarka zdecydowała się odejść od męża.

 

Michał chyba nie wierzył do końca, że Ania będzie taka stanowcza. Kiedy zrozumiał, że to koniec, przestraszył się i próbował zatrzymać ją za wszelką cenę, krzycząc, prosząc. Niestety było już za późno ? mówi w rozmowie z Fakt.pl osoba z otoczenia piosenkarza.

 

Podobno Ania robiła wszystko, by ocalić ich małżeństwo. Nie od dziś wiadomo, że Michał ma skłonności do uzależnień. Piosenkarka próbowała zmienić ukochanego, ale była to jedynie walka z wiatrakami. W końcu straciła wiarę, że cokolwiek uda się jeszcze zrobić. Pozbawiona nadziei wyprowadziła się z domu.

 

A więc happy endu nie będzie.

 

Aik

 

Zobacz także:

Wiśniewski: Żadnych kobiet

Wiśniewscy chcą się rozstać z KLASĄ

To koniec Wiśniewskich! Potwierdza Ania i Michał

Więcej o:
Komentarze (58)
Wiśniewski błagał Anię, by została
Zaloguj się
 • dynia

  Oceniono 35 razy 25

  jeste osobą z otoczenia Michała i mogę w tajemnicy powiedzieć,że on spotyka się z Beatą Kempą.

 • meg77

  Oceniono 20 razy 20

  Tak w ogóle, to wspomnicie moje słowa: oni oboje będą milczeć, a Fakt co drugi dzień będzie klecił jakieś artykuły z d... podpierając się znajomymi, których nikt nie widział. Ania jak już chciała odejść, to przynajmniej mogła odczekać do końca sezonu ogórkowego. Nawet jak oni brudów prać nie będą, to inni dla paru groszy napiszą za nich niejedno story...

 • szaron_stoln

  Oceniono 18 razy 18

  Ta Ania to musi być jakaś naiwna gęś, skoro miała nadzieję, że zmieni faceta, który nie umiał utrzymać żadnego ze swoich dwóch małżeństw. Trzeba być turbodebilką, żeby chcieć być czyjąś trzecią żoną.

 • cosma

  Oceniono 23 razy 17

  no bo, ile można znieść gościa , który co 2 tygodnie farbuje włosy , tyje nonstop i bawi się wirtualnym lataniem , a zapomina o rodzinie ?!!

 • ken

  Oceniono 20 razy 12

  żadnego nie szkoda!takie jest zycie nietylko oni się rozchodzą!maja trudne charaktery i wolążyc kazde osobno niż w ciągłych aanturach.poco komentujecie ich związek do cholery-pilnujcie swojego .

 • rad70

  Oceniono 13 razy 11

  doyna - nie wierzę, że te kobiety po prostu pewnego dnia odeszły, nikt nie wie co się działo w ich domu tak naprawdę, myślę, że większą winę ponosi facet, sory ale powinien się starać i dbać o rodzinę i żonę (także walcząc z uzależnieniami). Szkoda, że nie myślał o swoich uczuciach gdy jeszcze mógł wszystko ratować.

 • boniem

  Oceniono 14 razy 10

  Wisniewski istnieje w showbiznesie tylko dzieki swoim żonom i rozwodzeniu się z nimi, gdyby nie to, juz nikt by o nim nie pamiętał,

 • rad70

  Oceniono 18 razy 10

  doyna - czy Ty aby nie jesteś zauroczona tym Michałem? jaki facet jest bez winy gdy rozpada się małżeństwo? Napisałaś, że wykorzystała sławę i pozycję gdy wychodziła za niego za mąż, przecież już dawno było po sławie i wielkiej karierze, ciągnął tylko jakieś resztki. Dziwię, się nie przemyślanym tekstom, ten facet nigdy nie miał talentu. Co do rozpadu wcześniejszych związków to ten cały Michał jest bardziej winny niż te kobiety, nie potrafi opanować zachcianek i popędu.

 • meg77

  Oceniono 12 razy 10

  @puma244ok - a odróżniasz, jak pańcia albo facecik siada na kozetce i spowiada się dziennikarce kolorowej gazety albo telewizji śniadaniowej, jaki/jaka to jest nieszczęśliwy/a przez X czy Y, od bzdetów wypisywanych przez redakcje SE i Fakt opatrywanych zawsze - dla własnie takich jak ty łatwowiernych - dopiskiem "jak mówi osoba z otoczenia"??? Wiesz, jestes idealnym małokumającym targetem, Fakt powinien ci dożywotnią prenumeratę ufundować.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX