Łapicki OŚWIADCZYŁ się na pierwszej randce!

Szybki jest. Jak zaczęła się ich miłość?

Zaczęło się niewinnie. Ona przepisywała jego felietony napisane ręcznie na komputer. Pod każdym pretekstem dzwoniła do niego. W Sylwestra odważyła się napisać SMS-a z życzeniami.

Odpisał i tak zaczęła się ich trwająca cały styczeń rozmowa za pośrednictwem telefonu. W końcu Kamila wyszła z inicjatywą spotkania. Na pierwszą randkę poszli do Teatru Narodowego. Przed sztuką wpadła do jego mieszkania. Wtedy zaproponował jej małżeństwo.

- To była jedna z najodważniejszych decyzji w życiu. Ja się nie zapalam, nie jestem od świętego ognia. Jak potrzebuje ognia, to kupuje zapalniczkę. Ale byłbym idiotą, gdybym nie spróbował. Małżeństwo to świetny pomysł.  - zdradził "Rewii" Andrzej Łapicki.

Właśnie mija pierwsza rocznica ich ślubu. Kamila i Andrzej spodziewali się tego, że dzieląca ich różnica wieku wywoła sporo kontrowersji. Mimo zamieszania, Łapiccy nie żałują decyzji o ślubie. Są szczęśliwi i nie chcieliby cofnąć czasu.

 

Szaza

Więcej o:
Komentarze (15)
Łapicki OŚWIADCZYŁ się na pierwszej randce!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • reki334

  Oceniono 33 razy 15

  OŚWIADCYŁ się na pierwszej randce! dobrze, że od razu nie zrobił dziecka

 • mika17

  Oceniono 24 razy 12

  A ja go rozumiem: byl przez kilkadziesiat lat zonaty, wiec mu kogos brakowalo. Kotem by tej pustki nie wypelnil, a tu trafila mu sie ubostwiajaca go mloda kobieta. Przypuszczam, ze niewiele jest tak zgodnych malzenstw :)

 • manaika

  Oceniono 22 razy 10

  To jest nie smaczne. Ale jak się kochają, no to nic na to nie poradzimy.

 • azlotko

  Oceniono 17 razy 9

  oświadCył...ale mnei rozbawilo ...napisaliscie jak pisze 2 latek sepleniac... :D Rozumiem ze piszecie w nocy o polnocy ale mozecie sprawdzic choc raz co wstawiacie w net

 • barri

  Oceniono 26 razy 8

  dziadek jak to to dziadek, każda młoda go kręci,a że akurat ten koński łeb na niego poleciał to miał farta i se chłop pożyje he:)he:))

 • stoma

  Oceniono 8 razy 6

  W pewnym wieku trzeba się spieszyć:-)

 • vio

  Oceniono 2 razy 2

  boniem "W wywiadzie dla ddtvn Kamila troche inaczej opowiadała o ich poczatkach - owszem przepisywała jego teksty, ale nawet mu sie nie kłaniała i specjalnie go nie zauwazała, nie była tez jego fanką. Więc nijak ma sie to do tego, co tu plotek naskrobał."
  TO dlaczego zgodziła się wyjść za niego na pierszej randce?? Nie wiedziała co robi??

 • limo

  Oceniono 16 razy 2

  WYCZULA FORSE TO NAJPIERW ESY POTEM PRPOZYCJA RANDKI I ZAGIELA PAROL NA DZIADKA BRAWO KONSKI ŁBIE!!!!!!!!!1

 • boniem

  Oceniono 5 razy 1

  W wywiadzie dla ddtvn Kamila troche inaczej opowiadała o ich poczatkach - owszem przepisywała jego teksty, ale nawet mu sie nie kłaniała i specjalnie go nie zauwazała, nie była tez jego fanką. Więc nijak ma sie to do tego, co tu plotek naskrobał.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX