DiCaprio podrywał Agnieszkę Popielewicz!

Będzie romans?

Kolejny Hollywoodzki gwiazdor zachwyca się Polką. Tym razem Leonardo Di Caprio docenił urodę Agnieszki Popielewicz. Dziennikarka "Się kręci" przeprowadziła z aktorem wywiad w Londynie. Di Caprio poświęcał każdemu dziennikarzowi tylko 4. minuty. Każdemu z wyjątkiem Agnieszki. Zasugerował nawet, że porozmawia z Popielewicz na samym końcu.

 

Rozmowa miała dotyczyć wyłącznie filmu "Inception", ale bardzo szybko zeszła na inny tor. Aktor opowiadał o piłce nożnej i zachwycał się niemiecką reprezentacją. Ich rozmowa trwała w końcu aż 15. minut. Di Caprio był zafascynowany polską dziennikarką. Pytał o jej plany w trakcie pobytu w Londynie oraz o to, jak mieszka się w Polsce. Następnego dnia, na kilka minut przed premierą filmu, idąc czerwonym dywanem podszedł wyłącznie do Agnieszki. Myślicie, że coś z tego będzie?

 

fot.polsat

 

Szaza

 

Zobacz także:

Popielewicz robiła treski, żeby zarobić

Popielewicz wychodzi za mąż!

Więcej o:
Komentarze (82)
DiCaprio podrywał Agnieszkę Popielewicz!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • gacek

  Oceniono 56 razy 50

  Myślę, że ona jest już w ciąży, lada moment wezmą ślub i będą żyli długo i szczęśliwie.

 • tisha90

  Oceniono 35 razy 31

  Nie wiedziałam, że wywiad może być uznawany na flirt. Niektórzy ludzie to potrafią wyolbrzymiać niektóre rzeczy. Dobrze, że jeszcze nie zostało napisane, że Agnieszka szła z nim po tym czerwonym dywanie i, że owe 15 minut wywiadu było "bardzo magiczne".

 • plotekchuj

  Oceniono 39 razy 29

  Był tak "...zafascynowany polska dziennikarką...",że poświęcił jej "...aż 15 minut..."-czyli ślub jest już tylko kwestią czasu.

 • kasiulska15

  Oceniono 28 razy 26

  W Polsce nastała ostatnio jakaś moda na zmyślenie jak to zagra się w filmie z Al'em Pacino, Bruce'em Willis'em, Sharon Stone, a teraz znowu podrywanie? No tak.. trudniej udowodnić, że to nie prawda...

 • grzesioo

  Oceniono 35 razy 23

  Czy teraz każdy kto trzyma w reku mikrofon jest z góry uznawany za dziennikarza? Dziennikarka Agnieszka Popielewicz, a to dobre :) Ona ukończyła jakieś studia?. Zna w ogóle angielski? Może rozmowa dlatego trwała 15 minut bo nie mogli się dogadać?

 • opetany

  Oceniono 30 razy 22

  Rzeczywiście podryw, zaraz ślub będą szykować!

 • podpisany

  Oceniono 24 razy 20

  Boże! Dlaczego głupota nie boli? ;)

 • alfonisio

  Oceniono 29 razy 19

  Mroczek mu nstuka w ryło

 • dziodzio

  Oceniono 25 razy 19

  musiało mu się nudzić

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX