Wiśniewscy chcą się rozstać z KLASĄ

Oboje milczą od kilku dni. To cisza przed burzą czy świadoma decyzja?

Ania Wiśniewska i Michał Wiśniewscy nie są już razem. Swoje rozstanie ogłosili na Facebooku. Ania wzięła na siebie całą winę za rozpad tego małżeństwa. Wiśniewska napisała" Zraniłam jego i Nasz dom". Michał napisał po prostu, że Ania nie jest już Wiśniewska.

 

Od kilku dni oboje milczą. Nie komentują całej sytuacji na Facebooku, ani na swoich blogach. Jak czytamy na stronie fakt.pl, Wiśniewscy nie mają zamiaru prać swoich brudów w kolorowych magazynach. Michał nie chce powtórki z "rozrywki" czyli wojny z byłą żoną. Oby trzymali się swojego postanowienia. Obawiamy się, że gdy przyjdzie im promować swoje płyty, to zmienią zdanie...

 

Szaza

 

Zobacz także:

Ania i Michał potwierdzają! To już KONIEC Wiśniewskich

Wiśniewscy zamknęli wspólnego bloga


Więcej o:
Komentarze (68)
Wiśniewscy chcą się rozstać z KLASĄ
Zaloguj się
 • karenira

  Oceniono 8 razy 8

  A ja jestem pewna, ze nawet jakby tak oni nie puścili pary z gęby, to i tak Życie na Gorąco, Fakt i inne bzdetne gazetki wynajdą swoich 'znajomych rodziny' (widział ich kto kiedy???) i będą produkować story az miło, bo lato, sezon ogórkowy i takich okazji się w redakcjach nie przepuszcza. I tak będą pisać, więc, sorry, ale powiem brutalnie, ze na miejscu obojga wolałabym sama udzielać wywiadów. Przynajmniej raz, ze będzie w swiat szła moja wersja, a dwa, ze przynajmniej mi zapłacą.

 • priam

  Oceniono 10 razy 6

  Skoro ktoś tutaj broni Michała to jest dziwny! On chyba nie potrafi stworzyć normalnego związku skoro juz z 3 kobietą mu nie wyszło!

 • zbyszek_pl

  Oceniono 8 razy 6

  Kolejną żoną Michała będzie pewnie ta nowa młoda wokalistka Ich Troje.Z nią będzie miał trójke dzieci a potem kolejny rozwód.Taki już widocznie pisany los Michałowi(www.tnij.org/ubraniasklep )

 • mika17

  Oceniono 8 razy 6

  doyna- a jak maz Mandaryny, ojciec dwojki dzieci wskakiwal do lozka malzenskiego ´z jakas Ania , kobieta stanu wolnego, to to tez byla jej wina? Co on jest- jakies bezrozumne zwierze kierujace sie swoimi hormonami i fiutem?

 • yourimagination

  Oceniono 6 razy 6

  "Ania Wiśniewska i Michał Wiśniewscy??!!"
  Plotek co Ty piłeś dzisiaj??

 • dawido149

  Oceniono 8 razy 6

  He ciekawi mnie ile będzie miał dzieci jak stuknie mu 50lat i ile jeszcze partnerek przed nim

 • asia130

  Oceniono 5 razy 5

  szybko miłość sie rozpadła .szkoda biednch dzieciątek .chociaż tyle ze bez popisu i rozgłosu

 • marika_12

  Oceniono 7 razy 5

  znowu rozwód.. ciekawe ile jeszcze razy wiśniewski weżmie jeszcze ślub i znowu sie roztanie...

 • doyna

  Oceniono 9 razy 5

  mika17 - widać, że nie znasz sytuacji :) Ania wskakując do łóżka Michałowi w 2005r NIE BYŁA STANU WOLNEGO. Była wtedy związana i ZARĘCZONA(!) z perkusistą zespołu Ich Troje - Łukaszem Klausem, który wcześniej dla Ani rozwiódł się z żoną opuszczając tym samym swoje dzieci. Co Ty na to:)?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX