Kaczyńska: Nigdy nie sprzedam mieszkania po rodzicach

To już postanowione. Mieszkanie w Sopocie będzie stało puste.

Rzeczy tragicznie zmarłych Lecha Kaczyńskiego i Marii Kaczyńskiej przewieziono z Pałacu Prezydenckiego do mieszkania w Sopocie. Marta Kaczyńska zajęła się porządkowaniem pamiątek po rodzicach. Co teraz stanie się z mieszkaniem byłej prezydenckiej pary?

Już postanowiłam, że nigdy nie sprzedam mieszkania po rodzicach. Za dużo wspomnień i emocji jest z nim związanych - powiedziała Marta Kaczyńska w rozmowie z fakt.pl.

Marta Kaczyńska nie wprowadzi się do kamienicy przy Armii Krajowej w Sopocie, bo ma swoje mieszkanie w Gdyni. Zresztą Kaczyńska planuje przeprowadzić się do Warszawy. Zanim jednak to zrobi, najpierw wyjedzie z najbliższymi na wakacje.


Szaza

 

Zobacz także:

Marta wyprowadziła się z Pałacu

Marta otworzyła park w Sopocie

Marta Kaczyńska bardzo się zmieniła

Więcej o:
Komentarze (83)
Kaczyńska: Nigdy nie sprzedam mieszkania po rodzicach
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • bezkrytycznie

  Oceniono 38 razy 26

  po co ma sprzedawać mieszkanie po rodzicach, skoro bardziej się jej opłaca sprzedawać żałobę po rodzicach?

 • karola26

  Oceniono 36 razy 24

  Ja tu czegos nie rozumiem. Normalny czlowiek musi sie ogarnac po smierci rodzicow w miesiac bo zycie wzywa i rzeczywistosc sie nadal toczy. A ta tylko porzadkuje i porzadkuje i od 3 miesiecy nie robi nic poza porzadkami. Ewentualnie w przerwie jakis wywiadzik lub sesja. A potem znow porzadki. I jeszcze robi z tego halo jakby naprawde kogos to fascynowalo.

 • sandrinne

  Oceniono 28 razy 20

  a dlaczego miałaby je sprzedawać? przecież na brak gotówki od śmierci rodziców na pewno nie narzeka...

 • qba

  Oceniono 25 razy 19

  bezstronna to, że nie podoba mi się, że przed pałacem ciągle stoi krzyż nie znaczy, że możesz pisać, że jestem Żydem bo nie jestem (coś ci zrobili Żydzi?). Tacy jak ty są wyborcy pisu, jak ktoś ma inne zdanie to odrazu musi być agentem KGB, Żydem, Rosjaninem, agentem WSI - nie za wiele funkcji życiowych? Zdejmi klapki z oczu, przestań ufać swojemu prezesowi kaczce, który codziennie w czasie kampani był kimś innym, aby ciemny lud to kupił (np. ty niecny moherze) dla zaspokojenia własnych ambicji.

 • o.rety

  Oceniono 22 razy 16

  Krzyz to sobie powinna umieścić na plecach i zanieść do tego parku Zoppocie, który "otworzyła" z Karnosiem w tym tygodniu. Już chce się rzygać na widok kolejnych artykuł o Smoleńsku, przybitej i nieutulonej w żalu córce i jej rozterkach. A w samym mieszkaniu powinna urządzić sanktuarium - ludzie by przyjeżdżali jak pod "papieskie okno" w Krakowie. Kolejny mocny punkt Sopoćkowa.

 • szaron_stoln

  Oceniono 19 razy 15

  Jakbym miała mieszkanie w Sopocie, to bym go też nie sprzedała. Nikt przy zdrowych zmysłach by tego nie zrobił.

 • martuchaaaa

  Oceniono 40 razy 14

  szykuje nam się nowa gwiazda tabloidów. wydaje mi się, że Marta Kaczyńska zostanie celebrytką na miarę Kasi Skrzyneckiej czy Ilony Felicjańskiej. Z każdą głupotą będzie latać do faktu albo super expressu.

 • lilianne

  Oceniono 24 razy 12

  Ja juz mam dosc tej pani! Wszedzie jej pelno! Jakis nowy rodzaj przezywania zaloby czy co?!

 • maxmex

  Oceniono 24 razy 12

  Dzień bez niusa o Marcie Kaczyńskiej to dzień stracony .właśnie jest nikim a piszą tak jak by wynalazła koło

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX