HOT

Kora: Jak można czarownicę pochować na Wawelu?

2010-07-12
A A A Drukuj
TADEUSZ ROLKE / AGENCJA GAZETA

Janusz Palikot wciąż atakuje Lecha Kaczyńskiego oraz jego brata Jarosława. Poseł twierdzi, że były prezydent ma "Krew na rękach", bo to on według Palikota naciskał na lądowanie w Smoleńsku.

 

Można się domyślać, że takie słowa wzbudzają prawdziwy gniew wśród elektoratu PiS. Gdy jedni krytykują Palikota, inni go popierają. W obronie staje m.in. Kora z mężem. Wspierają Palikota i atakują Jarosława Kaczyńskiego:

W czasie kampanii prezydenckiej Jarosława Kaczyńskiego rozdawano obrazki prezydenckiej pary. Na smoleńskim micie zbudował powrót do wielkiej polityki - Brat. Nie słyszeliśmy jednak, żeby ktoś z 8 milionów ludzi, którzy głosowali na niego zadał dwa proste pytania: o czym rozmawiali bracia przed katastrofa oraz drugie, które samo się narzuca: dlaczego Brat nie wziął w obronę Bratowej, gdy wielebny ojciec Tadeusz nazwał ją "czarownicą".

Kora idzie dalej i przypomina aferę z "czarownicą":

Poza tym jak można czarownicę pochować na Wawelu? Czy mamy dwa Kościoły katolickie w Polsce, w którym jedną i tę samą osobę jeden dostojnik nazywa czarownicą o drugi organizuje jej królewski pogrzeb?

Ani Palikot, ani Kora nie boją się wyrażać na głos swojego zdania. Różnica polega jednak na tym, że artystka robi to w sposób taktowny, a Palikot robi przy okazji show. Wszystko ma swoje granice.

 

Mrock

 

Zobacz także:

SZOKUJĄCY klip Kory

Kora: Ksiądz wpychał mi jęzor w usta i gmerał w majtkach

Kora kończy 59 lat!

Zobacz więcej na temat:

Podziel się

  • Ocena:

    • słabe
    • nic specjalnego
    • dobre
    • bardzo dobre
    • znakomite

    0 głosów

PYTANIE Czy Kora ma rację?

  • Słusznie. Podzielam zdanie Kory
  • Przesadza. To niesmaczne
  • Kim jest Kora?

Skomentuj:

Musisz się zalogować, by dodać komentarz. Jeśli nie posiadasz konta zarejestruj się.

Komentarze (84)

  • odchudzacz

    Oceniono 9 razy 3

    Kora to dopiero czarownica. Dzidzia-piernik, jak to sie mowi na takie starsze panie co to nie chca lat swych widziec i mlodki udaja...

  • glizelda

    Oceniono 9 razy 3

    kora juz dawno powinna byc na stosie a palikot z podkulonym ogonem ten stos podpalic!

  • glizelda

    Oceniono 4 razy 2

    stara blac! a kim ona jest??? ona juz straszy a wy popaprancy tacy sami. arabelka stara pi... ty sie zamknij! tu tylko to tak mozna do was ,bzdety wypisujecie duupe kaczynskiemu myjecie...kto go nie szanuje niech go w te duupe pocaluje juz dzeki wam ma tak wybielona wyczyszczona ze tylko go calowac!

  • eloo

    Oceniono 3 razy 1

    potem bedzie straszyc, buuuuuu ;d

  • akamas

    Oceniono 16 razy 12

    Niestety, żyjemy w kraju w którym człowiek się liczy przed urodzeniem, a później dopiero po śmierci!:( Religia i martylologia, to jest najważniejsze!!! Zdarzają się też cuda, przykład to Lech Kaczyński, wystarczyło, że zginął, a stał się "wielkim człowiekiem" i wybitnym politykiem:( Dlaczego o zmarłych nie wolno mówić źle? Jak o wszystkich trzeba mówić prawdę i tylko prawdę!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX