HOT

Doda: Sablewska zbierała fanów i atakowali Górniak

2010-07-11
A A A Drukuj
Oto jedno z pierwszych zdjęć Sablewskiej i Dody. Zanim Maja poznała Dodę, prowadziła fanklub Natalii Kukulskiej i opiekowała się jej synkiem. Ponoć też przez jakiś czas mieszkała z Alicją Janosz. Znajomość z Kukulską zaowocowała jej szybkim przyjęciem do firmy Universal, która również zajmowała się Dodą. Tak rozpoczęła się ich znajomość. FORUM/Krzysztof Jarosz

Wypowiedź Dody na temat Mai Sablewskiej była tak gorąca jak wczorajszy wakacyjny dzień. Przypomnijmy - Rabczewska pojawiła się w studio "Dzień Dobry Wakacje" by opowiedzieć o swoich planach i płycie. Ku zaskoczeniu prowadzących, Doda postanowiła wykorzystać cały czas antenowy na pojazd po Mai Sablewskiej - byłem menadżerce. Naszych czytelników zaintrygował fragment wypowiedzi o praktykach Dody i Mai, gdy jeszcze razem pracowały.

 

Według Dody, Sablewska zbierała fanów Dody i razem jeździli do "Jak Oni Śpiewają", by atakować Edytę Górniak:

Okłamuje swoją kolejną podopieczną, mówiąc, że jest jej lojalną menadżerką, a jeszcze kilka miesięcy temu organizowała grupę fanów, którzy chodzili do "Jak Oni Śpiewają" i obrzucali ją gumą do żucia i krzyczeli "Wróć do Szkoły, Zdaj Maturę".

Co na to wszystko Maja Sablewska? Swoją drogą. Myślicie, że naprawdę dziewczyny mogły posunąć się do praktyk na tak niskim poziomie?

 

Mrock

Zobacz także:

Dżaga nosi Dodę na rękach

Doda nagrywa z gitarzystką Jacksona!

Tak wygląda show Dody cz. 1

Zobacz więcej na temat:

Podziel się

  • Ocena:

    • słabe
    • nic specjalnego
    • dobre
    • bardzo dobre
    • znakomite

    0 głosów

Skomentuj:

Musisz się zalogować, by dodać komentarz. Jeśli nie posiadasz konta zarejestruj się.

Komentarze (357)

  • zgredek1

    0

    doda byłaby ładna gdyby zoperowała sobie twarz, która ma męskie rysy twarzy... niech lepiej sie weźmie za tańczenie, bo śpiewanei wychodzi jej okropnie.

  • abdul111

    Oceniono 2 razy 2

    hmmm nie cierpie Rabczewskiej ale moze rzeczywiscie Sablewska jest taka fałszywa a teraz udaje wielką menagerkę Edzi...Edzia jest the best ;d

  • maly_john

    0

    Bleee FUJJJJJJ ale smród! http://www.kozaczek.pl/img/zen/zen450a.jpg

  • pg

    Oceniono 8 razy 4

    cytuję mądrą osobę z youtube'a: "a jaki ty masz Dosiu honor skoro pozwalałaś swojej menedżerce organizować swoich fanów żeby rzucali gumą w Edytę Górniak? Ciekawe dlaczego jej "manipulacje" i "triki" nie przeszkadzały Ci kiedy były na Twoją korzyść, a teraz się burzysz..."

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX