Marta Kaczyńska bardzo się zmieniła

Kiedyś chroniła swoją prywatność.

W maju tego roku, krótko po katastrofie w rozmowie z rp.pl Paweł Kowal, europoseł wychwalał pod niebiosa skromność Marty Kaczyńskiej i że nie odbiła jej sodówka.

 

Marta Kaczyńska jest inna niż córki poprzednich prezydentów: Lecha Wałęsy i Aleksandra Kwaśniewskiego - mówi europoseł PiS. - Unika mediów, nie bryluje na warszawskich salonach, nie udziela wywiadów. Pilnuje prywatności. Nie odmienił jej nawet polityczny sukces ojca. Nie pociąga jej też polityka. - Zawsze całkowicie pochłaniało ją życie rodzinne i praca.

 

Nie minął miesiąc, a te słowa stały się nieaktualne. W czasie gorącej kampanii wyborczej, Marta Kaczyńska wystąpiła aż na trzech okładkach kolorowych pism. I to w ciągu zaledwie tygodnia! Wszystkim kolorówkom udzieliła tez obszernych wywiadów. Faktycznie broni prywatności jak lwica. Albo politycy PiS w ogóle jej nie znają, albo w parę tygodni tak bardzo się zmieniła.

 

margot

 

Zobacz także:

Marta wyprowadziła się z Pałacu

Kaczyńska w takiej sukience jak Steczkowska

Więcej o:
Komentarze (115)
Marta Kaczyńska bardzo się zmieniła
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • mika17

  Oceniono 61 razy 45

  Bo wszyscy z pisu- czy to czlonkowie, politycy i zwolennicy maja jedna wspolna ceche: pluja im w oczy, a oni, ze deszcz pada, bo takie jest stanowisko Partii. Przeciez ona w tym wywiadzie oglosila, ze jak dzieci dorosna, to bedzie sie mieszac w Polityke, jej maz ma zamiar zostac juz w przyszlym roku poslem pis, a prywatnosc sprzedala wywnetrzajac sie w szmatlawcach, pokazuja zdjecia z dziecinstwa(wszystko z dziecmi, ich prywatnosc jest jej rowniez wazna)) i robiac ustawki z wujem i rodzina. Oddala swoja prywatnosc dobrowolnie, bo nie musiala. Nie jest jakas gwiazdeczka, co musi sie sprzedawac, ma zawod, rodzine i pieniadze. Mogla zostac prywatna osoba. Jak chciala- jak twierdzi- podziekowac, to mogla napisac otwarty list , nawet na trzy strony, i kazda gazeta w Polsce by go z pocalowaniem reki wydrukowala.

 • pacyfikator

  Oceniono 61 razy 41

  Wielka dama w politykę się nie miesza, ale prezydencki pałacyk jej się tak spodobał że opuściła go dopiero po wygranej Komorowskiego, pewnie gdyby wygrał Kaczyński nadal by tam mieszkała, równie chętnie zaopiekowała się 3 mln zł odszkodowania. Współczuję jej straty rodziców, ale niestety wyłazi z niej kaczyńska wielkopańskość.

 • cosma

  Oceniono 52 razy 38

  nawet , jak w prawie jest zapisane możliwość przebywania najbliższej rodziny w Pałacu Prezydeckim do końca, to szacunek do innych Polaków/za ich pracę i podatki/ i odrobina pokory z własnej strony powinny być zachowane , ale nie ,cień Marty powiększa się jak plama ropy po Zatoce Meksykańskiej i końca nie widać !!!

 • toj

  Oceniono 58 razy 38

  To są właśnie PIS-owskie zasady,mają nadzieję,że ludzie już zapomnieli a nawet jeśli nie to trzeba im wmówić,że Marta to skromna osoba i nie udziela się publicznie.Co za obłuda a właściwie to nie wiadomo jak to nazwać.Do pięt nie dorasta żadnej córce poprzednich prezydentów.Żadna z nich tak się nie skompromitowała,bo otrzymała porządne wychowanie a z domu wynosi się większość cech.

 • mamson

  Oceniono 50 razy 34

  widocznie jest jeszcze jakaś inna Marta Kaczyńska znana politykom PiSu niż ta znana nam wszystkim: rozwódka, dzieci dwóch różnych ojców, drugi mąż - adwokat aferzysta o niejednoznacznej orientacji politycznej między SLD a PiS, występująca w miesiąc po tragicznej śmierci rodziców w kolorowej prasie, fotografująca się dziećmi i mężem w brukowcach i nie wahająca się poświęcać prywatność swojej rodziny na rzecz kampanii wyborczej - no faktycznie - Wałęsówna i Kwaśniewska były jednak nieci inne!

 • bezkrytycznie

  Oceniono 42 razy 32

  czekam na dziesięciostronicowy wywiad dubienieckiej, w którym opisze, jak bardzo unika mediów.

 • opetany

  Oceniono 44 razy 32

  O też dziwnego, jeszcze miesiąc temu była w każdej gazecie. Chyba zrozumieli, że nie wskóra nic w showbiznesie.

 • kutia

  Oceniono 51 razy 29

  jak dostala taka sumke to morda sie nie zamyka 24.i tak ma z tym problem bo ma za wielką szczene i rysuje wszystko .Dziewczyny poprzednich prezydentów mają klase ,czego ty choćbys ubrała milion garsonek za milion dolarów miec nie bedziesz!!ani rozumu ani wygladu!

 • ateofi

  Oceniono 39 razy 27

  Ludzie są bardzo wyczuleni na fałsz i obłudę. Stąd taka krytyka zachowania Pani Marty. O ile tuż po katastrofie wszyscy tak po ludzku współczuli jej, bo straszne nieszczęście ją spotkało. Jaeszcze można było zrozumieć gdy udzieliła jednego, dwóch wywiadów, ale to co później odstawiła Marta Kaczyńska było popisem hipokryzji i fałszu.
  Sprzedawanie swojego smutku na potrzeby kampanii stryja, który nie tolerował jej męża (notabene syna współpracownika SB), cwaniaka bez kręgosłupa moralnego, zmieniającego poglądy równie czesto jak my bieliznę. Uważam też, że przesadziła robiąc sobie darmowy hotel z pałacu prezydenckiego za pieniądze podatników. Tak więc z własnej winy Pani Marta straciła szacunek mój i wielu innych osób.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX