Doda nagrywa z gitarzystką Jacksona!

Tego akurat nikt się nie spodziewał...

Jennifer Batten, którą na pewno wielokrotnie mieliście okazję obejrzeć w teledyskach i na trasie Dangerous Tour Michaela Jacksona, wykonała gitarową solówkę w najnowszej piosence Dody - "Bad Girls". Jeszcze nikt w Polsce nie współpracował z osobą, która występowała na jednej scenie obok samego Króla Popu. O szczegóły tej współpracy zapytaliśmy tour menadżera Dody, Rafała Rabczewskiego:

Doda marzyła o współpracy z najlepszymi, a marzenia trzeba realizować. Przygotowując nowe utwory staraliśmy o jak najlepsze brzmienia, a Jennifer Batten jest jedną z najlepszych gitarzystek. Fakt, że towarzyszyła na trasie samemu Jacksonowi jest dodatkowym potwierdzeniem jej umiejętności. Jesteśmy dumni z tej współpracy.

 

Niewątpliwie jest to wielka nobilitacja dla Dody. Dla nas, to także kolejny sygnał, że artystka bardzo poważnie myśli o zagranicznej karierze. Zatem gratulujemy kolejnego sukcesu i życzymy powodzenia. Oby więcej takich niespodzianek.

 

Jennifer Batten i Michael Jackson:

 

 

Doda - Bad Girls:

 

 

 

 

Aik

 

Zobacz także:

Tak wygląda show Dody cz. 1

Doda: Jestem w stanie błogosławionym

 

Więcej o:
Komentarze (92)
Doda nagrywa z gitarzystką Jacksona!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • fredy

  Oceniono 21 razy 13

  Tylko dzięki waszym komentarzom piszą o Dodzie. Doda=Największa czytalność. Doda nie musi im płacić! Gdybyście nie wylewali tyle swoich żali to by nie było tak dużo notek o Dodzie. Prosta sprawa!

 • 3neweastwick

  Oceniono 26 razy 12

  "....maja zejdź wreszcie z moich pleców!! Jest lato i chce je wreszcie opalic....."!!!!!!!!!!

 • gienka.ew

  Oceniono 21 razy 11

  Doda ma świetny głos. Może się zachwuje czasami, jak się zachwuje, ale jest utalentowana.

 • wkurzacz

  Oceniono 23 razy 11

  Krawczyk też "współpracował" z Rodem Stewartem choć nawet się na oczy nie widzieli. Za odpowiednią opłatą dograła solo do wysłanego pliku z podkładem i nadal pewnie nie wie, kto to jest ta "Doda". A ludzie dają się robić w bambuko.

 • nomad66

  Oceniono 24 razy 10

  Hmmm... Tu nawet Jennifer Batten nie pomoże. Batten grała dla Jacksona, to on ją inspirował, nie odwrotnie.
  Kolejny nudny utwór. Czy Szanowna Pani Doda zasnęła na 25 lat? Słyszę znane od lat zagrywki, utrwalone przez 100 kapel patenty, "nuda, że chce się wyjść. I wychodzę."
  A ze wspólnym nagrywaniem pewnie było tak, że Batten wpadła na 15 minut, wymiotła co było do zagrania, zainkasowała gażę za 30 sek. solówki, Doda wyrecytowała z pamięci komplement "I like your hair" i Batten wróciła do US. Dody nie stać na gażę dla Batten na całej płycie, tym bardziej na trasie.
  W słowach wyławiam jakieś "I feel the revolution/I am a rock'n roll solution". Jak zwykle, za dużo "ja" i żenady nie tylko muzycznej lecz i słownej. Jakie 'revolution', gdzie? Jakie znów 'rock'n roll'? Na 'solution' się zgodzę, jako 'roztwór' z szarych komórek, przy namiętnym słuchaniu tak miernych rzeczy.

 • jerzu

  Oceniono 22 razy 10

  a ja klaszcze u Rubika!!! i co wy na to?? szczena wam pewnie opadła?? heh

 • tinusia

  Oceniono 18 razy 8

  gosia224 - a kto tu mówi o występie z śp. Michaelem Jacksonem.. Przecież news jest o gitarzystce Michaela.. Czy Wy zawsze musicie snuć swoje dodatkowej, beznadziejne teorie..

 • martenka14

  Oceniono 22 razy 8

  Taka gwiazda a się marnuje przy piosenkach dody ;/

 • blacke

  Oceniono 24 razy 8

  Sukces = zapłacenie amerykańskiemu muzykowi sesyjnemu za wykonanie pracy?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX