Paula Marciniak nagrała debiutancki singiel

"Sweetie". Zrobi karierę za granicą?

Nowe płyty zapowiedziały już Doda i Edyta Górniak. Do podboju rynku muzycznego szykuje się także Marina - debiutująca gwiazda popu. Wszystkie maja jedną cechę wspólną - chcą zrobić karierę za granicą. Do podboju szykuje się także inna gwiazdka muzyki rozrywkowej Paula Marciniak.

 

Jak dowiedział się Plotek, Paula nagrała właśnie debiutancki singiel "Sweetie". Utwór anglojęzyczny, bo i chrapka na karierę zagraniczną. Sama Marciniak zapowiada na swoim facebookowym profilu, że utwór usłyszymy nie tylko w Polsce, ale także w USA czy Australii.

 

Robi się naprawdę ciekawie. Nowa wokalistka kontra trzy dobrze prosperujące gwiazdy. Im więcej nowych twarzy tym większe poruszenie wśród gwiazd. Kto pierwszy skrytykuje Paulę?


Mrock

 

Zobacz także:

Czy ona zagrozi Marinie?

Paula - debiutująca piosenkarka w CKM!

A kto się tak całuje i wypina?

 

 

Więcej o:
Komentarze (53)
Paula Marciniak nagrała debiutancki singiel
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • ladyaga

  Oceniono 14 razy 12

  "Do podboju szykuje się także inna gwiazdka muzyki rozrywkowej Paula Marciniak" - Piszecie o niej jakby conajmniej codziennie była na pierwszych stronach gazet i co 10 minut puszczano jej piosenki na VIVIE, a ja tej laski nawet nie znam!To wasz potral tworzy tzw."celebrytów" typu Jola Rutowicz czy Orzechowska...teraz widze kolejna ofiara:]

 • magduusia

  Oceniono 10 razy 8

  Akurat jej się uda... W życiu o niej nie słyszała, a tej piosenki nawet nie ma w necie O_o Te trzy? Stawiam na Dodę ;]

 • santameg

  Oceniono 12 razy 6

  Górniak i Doda to może sresperujące gwiazdy ale Marina to jak samo nic jak i ta Paula jeśli chodzi na obecną chwile

 • tribute

  Oceniono 11 razy 5

  niestety Jadzka ma rację. nie chcą nas za granicą. bo wolą wspierać swoje gwiazdy. tylko w Polsce Polskich artystów traktuje się jak dno i woli się ściągać gwiazdki zza granicy i je lansować w radiu, a polskich artystów ignorować. jeżeli polacy nie doceniają polaków, to dlaczego mają nas doceniać za granicą???????????

 • list

  Oceniono 4 razy 4

  ona spiewa disco-polo

 • lala82

  Oceniono 10 razy 4

  a co to za jakis przestylizowany klon mariny???

 • maykka

  Oceniono 14 razy 4

  Paula oczywiście ukradła pseudonim Paulli i myśli że jest zajebiście ;(( Ona w ogóle nie ma głosu !

 • jadzka

  Oceniono 8 razy 4

  ta tą karierę miały robić wszystkie Ramona Rey Lesz doda mandaryna i co?Nic !kariera za granicą??byłoby fajnie ale prawda jest taka że Polaków nikt nie chcę słuchać za granicą nie jesteśmy tam lubiani zresztą oni mają już swoje wokalistki Marina jeszcze ma w miarę dobre piosenki ale ta Paula jakoś mnie nie porywa zobaczymy..

 • tinusia

  Oceniono 6 razy 4

  anetka14 - ja o Pauli wypowiem się jak usłyszę jej ten singiel po angielsku :P
  Jeżeli Paula ma odpowiedni charakter, charyzmę to sobie poradzi.. ale ciężko będzie jej stworzyć tak wysoką pozycję w Polsce jaką ma np. Doda..
  Czy ma szansę na karierę światową.. oczywiście jeżeli dobrze tym wszystkim pokieruje.. bo by zrobić karierę najważniejszy nie jest talent..

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX