HOT

Bil z U1 Bator TO KOPIA!

2010-07-12
A A A Drukuj

Już od dawna mówi się, że program Szymona Majewskiego nie śmieszy. Czasem nawet drażni. Nic więc dziwnego, że producenci show szukają oryginalnych pomysłów na odświeżenie formuły programu. Niestety, z tą oryginalnością jest gorzej niż przypuszczaliśmy.

 

Jak zauważył Miragnot w swoim artykule, odkrycie Szymona Majewskiego, czyli mongolski dziennikarz Bilguun Ariunbaatar to na żywca skopiowany pomysł. Oczywiście z Zachodu. W programie "Jimmy Kimmel Show" występuje egzotyczny dziennikarz Guillermo Diaz, który pojawia się na imprezach z gwiazdami. Nie ma co się łudzić. To jest kopia. Ten sam sposób mówienia, te same pytania oraz postawa zagubionego w rzeczywistości człowieka. A nawet te same gagi!

 

Diaz wręcza celebrytom centówki na szczęście, które znalazł na granicy:

 

 

A tu Ariunbaatar wręcza polskim celebrytom.... kamyczki, które zebrał z ziemi:

 

 

Jak widzicie, U1 Bator to nie tylko inspiracja, a po prostu skopiowany cały produkt. Jeszcze jeden przykład:

 

 

Diaz pije z amerykańskimi gwiazdami Tequille:

 

 

A nasz "polski" Bilguun pije mogolski trunek z polskimi gwiazdami:

 

 

Plotek podróbkom mówi nie.

 

 

Mrock

 

Zobacz także:

Bil z U1 Bator w "Tańcu z gwiazdami"?

Maleńczuk wyszedł z programu Majewskiego. Wideo

Zagrała 40 ról w jednym spektaklu!

 

 

 

Zobacz więcej na temat:

Podziel się

  • Ocena:

    • słabe
    • nic specjalnego
    • dobre
    • bardzo dobre
    • znakomite

    0 głosów

Skomentuj:

Musisz się zalogować, by dodać komentarz. Jeśli nie posiadasz konta zarejestruj się.

Komentarze (21)

  • lancet

    Oceniono 8 razy -4

    kamis1213:"drogi PLOTKU" ciota wejherowska pisze

  • lancet

    Oceniono 10 razy -6

    kamis1213: co jest kaszubie pierdo**ny we frajerskim wejherowie mieszkasz a piszesz ze sopot jestes.chyba mamusia zrobila ci szlaban na neta,albo nie ma szmalu zeby zaplacic rachunki.hahahahaha

  • nelaaa

    Oceniono 8 razy 8

    i co z tego Bilguun jest najlepszy!!!!

  • jerzu

    Oceniono 12 razy 6

    majewski ma poczucie humoru, może to trochę głupkowate a co z tego że skopiowane, wymyślcie coś lepszego

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX