Justyna Steczkowska rozdaje zwierzaki

A konkretnie kotki. Kto chętny?

Wszyscy miłośnicy kotów do dobrzy ludzie. Wiemy, że Jarosław Kaczyński jak mało kto dba o swego kota Alika, a zdjęcie prezesa z pupilem rozczulą nawet Pudziana. Ale nie tylko Kaczyński jest znanym kociarzem.

 

 

W gronie znalazła się także Justyna Steczkowska, która w swoim ogrodzie ma ferajnę kotów. I nie są to rasowe kociaki a zwykłe dachowce, które artystka przygarnęła. Niestety, kotów jest coraz więcej, a ogród diwy staje się za mały. Dlatego też Justyna apeluje na swojej stronie - przygarnijcie kotki:

Kochani, mam wielką prośbę. Spójrzcie na te piękne kocięta :) Urodziły się u nas. Co jakiś czas ludzie porzucają zwierzęta i większość z nich ląduje w naszym ogrodzie, a ponieważ nie mamy serca odmówić im pomocy, to dokarmiamy je regularnie :) Potem przychodzi wiosna i kotków jest jeszcze więcej :) Mamy na wychowaniu już 5 dachowców, które mają swój domek na zewnątrz i jednego domowego kota, tzn. kotkę, która wygląda jak ?Hiszpańska królowa? (nie mylić z tą panującą). Jest tłuściutka, mięciutka i pięknie mruczy... Teraz, jak widzicie na zdjęciach, mamy kolejne maleństwa, którymi trzeba się zająć. Może ktoś z Was je pokocha? Jeśli znajdziecie dla nich czas i choć odrobinę miłości, napiszcie na adres admin@justynasteczkowska.pl. Wtedy dogadacie szczegóły :) JS.

Przyłączamy się do apelu Justyny. A tak przy okazji - to kolejny dowód na to, że artystka nie jest taka zła jak ją... malują.

 

 

 

Mrock

Zobacz także:

Kaczyńska w takiej sukience jak Steczkowska

Steczkowska na urlopie przeżyła horror

Quiz: Czyje to nogi?

Więcej o:
Komentarze (44)
Justyna Steczkowska rozdaje zwierzaki
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • mika17

  Oceniono 46 razy 36

  zla nie jest, ale niezbyt madra: trzeba je bylo kocice wysterylizowac, a kocury wykastrowac.

 • karakuliambro

  Oceniono 38 razy 32

  Kocięta cudne; ale te dorosłe to koniecznie trzeba wysterylizować!!! (Brawo, P. Justyno!)

 • aszkotka

  Oceniono 35 razy 25

  cholera jasna to skoro sie tak martwi o te zwierzaki to niech je wykastruje lub wysterylizuje nie bedzie wtedy problemu ze kazda wiosna nowe sie pojawiaja. nie jest to az tak drogie a poza tym to ja stac chyba nie???

 • jola.gov

  Oceniono 40 razy 24

  Karmię od 10 lat bezdomne koty w miejscowości zdrojowej - zaczynałam od przeszło 30, teraz ich liczba oscyluje stale ok. 20 - a to dlatego, że całe stado wykastrowałam i na bieżąco kastruję nowe podrzutki. Dzięki temu stado nie powiększa się. Mnie - od 5 lat bezrobotną - stać na to, żeby je kastrować (z pomocą przyjaciół, fakt), a pani Steczkowskiej - nie? To jest wręcz oburzające i demoralizujące, że znana osoba beztrosko dopuszcza do rozmnażania się kotów i publicznie sie do tego przyznaje! Nie wystarczy karmić i zapewnić schronienie - naszym obowiązkiem jest również dbać o to, by ich populacja nie wzrastała, gdyż to jest przyczyną wszystkich nieszczęść, jakie spotykają bezdomne koty. W schroniskach i na podwórkach przed zamkniętymi okienkami piwnicznymi zimą umierają ich setki, w mękach. Dzięki takim ludziom jak p. Steczkowka o dobrym sercu i małym rozumku, niestety.

 • sheboss

  Oceniono 28 razy 22

  Sterylizacja/kastracja - i po kłopocie. Gorzej, jak ktoś podrzuca nowe...

 • shadylady

  Oceniono 37 razy 19

  Kretynka nie wie, że koty aby się nie rozmnażały, należy kastrowac????? Tyle jest bezdomnych kotów w schroniskach, to bezmyślnosc i głupota pozwolic im się namnazac jak nie mają potem domu

 • ola.suszcz

  Oceniono 25 razy 19

  Powinna te wszystkie koty wykastrowac a nie czakac az jej sie beda mnozyc na wiosne

 • gawronka

  Oceniono 32 razy 18

  kotki się sterylizuje Pani Justyno. jest tyle bezdomnych zwierząt które oczekują pomocy ,że nie potrzeba jeszcze tych z Pani ogrodu.

 • lenore

  Oceniono 35 razy 17

  Byl czas kiedy wszystkie media rowno po Steczce jechaly, zrobili z niej wiesniare i tandeciare. A ona naprawde jest utalentowana artystka z muzycznym wyksztalceniem i taka Doda moze jej buty czyscic.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX