Katy Perry: Miley skończy jak Britney

Przyganiał kocioł garnkowi?

Katy Perry jest przekonana, że 17-letnia Miley Cyrus skończy jak Britney Spears - podał tygodnik ''Life&Style''. Uważa, że zmiana wizerunku nastolatki ją zgubi. To nie jest odpowiedni wiek na epatowanie seksem.


O mój Boże, biedne dziecko! Skończy jak Britney Spears - miała powiedzieć Perry do swojej koleżanki. - To znów się dzieje! Na naszych oczach! Jest jeszcze gorzej! A te stroje. Jest naprawdę źle. Ona jest na dobrej drodze do publicznego załamania nerwowego.

 

Myślicie, że ma rację? A może wszystkie trzy są siebie warte?

 

margot

 

Zobacz także:

Wpadka: Miley Cyrus pokazała wszystko

Wyuzdana Miley na scenie

Więcej o:
Komentarze (79)
Katy Perry: Miley skończy jak Britney
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • karolcia741

  Oceniono 47 razy 43

  Oczywiście, że Katy ma rację. Wystarczy spojrzeć na poczynania tej młodej Cyrus. Ma dopiero 17 lat, a takie cyrki odprawia.

 • sophiee

  Oceniono 50 razy 40

  Katy wg mnie ma rację, tu wszystko działa podobnie jak u Britney. Wypychanie nastolatki na siłę ku sławie. Z siostry Britney też chciano zrobić gwiazdę, a kilkuletnią siostrę Miley widzieliśmy już w makijażu... co jest po prostu niesmaczne.

 • pulina

  Oceniono 43 razy 39

  dlaczego porównujecie Katy do Britney i Miley? przecież Perry ma rację - Miley zaczęła tak samo jak Brit i idzie identyczną drogą, ze słodkiego dzieciaka zmienia się w wyuzdaną nastolatkę, skoro teraz wywija takie numery, to co będzie za pięć lat? do sławy trzeba dojrzeć psychicznie, to ze urośnie Ci biust jeszcze nie jest oznaką dorosłości.

 • kinguska111

  Oceniono 38 razy 34

  Miley robi z siebie (za przeproszeniem) Dzi.wkę!!

 • monika4351

  Oceniono 38 razy 32

  Katy ma racje Miley skonczy ja Britney... I ja sie zgadzam 17 latka nie powinna byc boginia sexu, co innego 20 kilku latka...

 • zelaa

  Oceniono 35 razy 29

  Czemu siebie warte? Katy Perry ma troche wiecej lat niż Miley i owszem, epatuje nagością i seksem, ale jest świadoma własnego ciała i przede wszystkim nie wygląda to wulgarnie. Jednak porównanie Miley i Britney jest dość trafne, ze względu na to że obie są wykorzystywane od dziecka przez 'kochających' rodziców jako maszynki do robienia forsy. Lubię Miley ale już po niej widać bunt i próbę wyrwania się spod 'troskliwej opieki' żerującego na niej tatusia o niespełnionych ambicjach. I kończy się to właśnie tak - zaczyna rozbierać się na scenie o jakieś 5 lat za wcześnie. Mam tylko nadzieję, że ma na tyle silną psychę aby to udźwignąć i nie skończy goląc głowe na łyso w akcie desperacji

 • mateusz8901

  Oceniono 34 razy 26

  Katy rozbiera się bo ma do tego prawo.
  Ona ma 26 lat, a ta gó...ara tylko 17.
  To że zagrała śliczną blondyneczkę o imieniu Hannah Montana, nie oznacza że ma prawo się obnażać żeby być fajna !
  A ciekawy jestem czy "beskrytycznie" one by tak Ci na ryj nie chciały nasr... ?

 • jucha131

  Oceniono 27 razy 25

  Zgadzam się z Katy Perry;D

 • mika17

  Oceniono 28 razy 24

  A co do waszego durnego komentarza: Katy Perry kariere zrobila jako dorosla kobieta, wiec ich nie porownujcie. Skapo ubrana 16-latka to inny kaliber niz skapo ubrana 20-kilkulatka.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX